Alfa Residence hlásí 40 % prodaných bytů ještě před zahájením stavby

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Byty v moderní Alfa Residenci u pražského metra B Luka rychle mizí. Ještě před oficiálním zahájením stavby je prodáno 40 % jednotek. Developer Mint Investments také vybral generálního zhotovitele, je jím úspěšná stavební firma GEMO a.s. První fáze spodní části stavby byla dokončena, stavba samotného domu Alfa Residence právě začíná.

Velký zájem o byty v Alfa Residenci dokazuje jejich svižný prodej. Necelé dva měsíce od zahájení prodeje byl dům z 25 % prodán a zájem neklesá. Což potvrzuje fakt, že ještě před zahájením samotné stavby je prodáno přes 40 % bytů. Alfa Residence je mimořádná svým inovativním přístupem. Nabízí řadu nadstandardních benefitů na míru jednotlivci i rodině. V moderní residenci tak budou například parkovací stání s možností dobíjení elektromobilů, tzv. delivery boxy Blocks pro nepřetržitý příjem balíčků, byty nabídnou ideální prostor pro pohodlnou home office a nebudou v nich chybět držáky na kola. V posledních patrech je možná příprava na klimatizaci.

Byty se rychle prodávají jistě i díky umístění domu. Bude stát 1 minutu chůze od metra B Luka v oblíbených pražských Stodůlkách. Díky tomu nabízí rychlé spojení s centrem Prahy. Anděl je odtud 13 minut, Karlovo náměstí 15 minut a letiště Václava Havla 22 minut. Samotné Stodůlky jsou výborně vybavené a v blízkém okolí Alfa Residence je vše pro pohodlný život. Obchody, školy, úřady, doktoři, sportoviště ale i krásná příroda, cyklistické trasy, rybníky, parky a klidné kouty.

Byty o dispozicích 1+kk až 3+kk jsou nápaditě řešené a prostorné, od 40 m2 do 92 m2. Mají také balkony, terasy nebo předzahrádky. Celá Alfa Residence má 10 pater, na podlaží je obvykle 8 bytů, celkově 76 bytů. Každý byt má sklepní kóji, k dispozici jsou dva výtahy a podzemní parkoviště.

Jde nejen o nadstandardní soukromé bydlení, jedná se i o zajímavou investici. Dokončení Alfa Residence je očekáváno v zimě 2022.

Prodej bytů zajišťuje česká realitní kancelář LEXXUS, kde získáte další informace.

 

Kontakt

Mgr. Denisa Višňovská

Partner LEXXUS

Telefon: +420 221 111 999

www.lexxus.cz

 

LEXXUS je vyhlášený svojí nabídkou nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než 25 let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. Služby realitní kanceláře LEXXUS velmi rádi využívají nároční klienti, kteří očekávají vysokou kvalitu služeb a nabídky. Do portfolia LEXXUS patří také značka LEXXUS NORTON. Ta se zaměřuje výhradně na prodej či pronájem luxusních a nadstandardních rezidenčních nemovitostí v těch nejlepších lokalitách Prahy a okolí.

LEXXUS_Alfa_Residence_interiér LEXXUS_Alfa_Residence_předzahrádka LEXXUS_Alfa_Residence_exteriérZanechat odpověď

Kolik je 5 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: