Apartmány Hrdlička na Slapech: IMMO Building představuje vzorový apartmán a LEXXUS hlásí, že zbývají poslední 3 apartmány

Diskuzní Fórum: CeskeForum
V Apartmánech Hrdlička na Slapech je pro budoucí majitele nově připraven vzorový apartmán, už na toto léto a úplně bez starostí! Útulný design interiéru respektuje dovolenkový koncept celého projektu uprostřed krásné přírody. Hlavními znaky jsou lehkost a minimalismus při maximálním využití prostoru. Obytnou část doplňuje velkorysá terasa, která umožňuje výhled do zeleně a propojuje apartmán s okolím.

 

Na příjemný obytný prostor s pohovkou, stolkem a židlemi navazuje kuchyňský kout vybavený spotřebiči. Spací patro s manželskou postelí je přístupné po vnitřním schodišti. Koupelna je zařízena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a otopným žebříkem. Dostatek úložného prostoru zajišťuje nábytek vyrobený na míru a především velká komora náležící k apartmánu. Příjemnou atmosféru dodávají celému apartmánu stylové dekorace a osvětlení, záclony a závěsy.

„Naším záměrem bylo vybudovat pro klienta útulné a zároveň funkční zázemí, kde nebude třeba dalších časových či finančních investic. Nový majitel si jen vyzvedne klíče a může si užívat. Věříme, že apartmán je také skvělou inspirací, jak lze tento atypický prostor zařídit“ uvádí Mgr. Iva Zedníčková z developerské společnosti IMMO Building.

 

Apartmány Hrdlička reprezentují trendy dnešní doby. Chalupaření 21. století už není o sekání trávníku, ale o svobodě, pohodlí a maximálním odpočinku. Komorní projekt zahrnuje 15 apartmánů s vlastní terasou nebo balkonem a dispozicemi 1+kk až 3+kk. Kompletní údržbu a provoz domu celoročně zajistí správce domu a majitelé apartmánů se tak nemusí o nic starat. Praha je jen 40 minut autem nebo 50 minut pravidelnou autobusovou linkou ze Smíchovského nádraží.

 

Poslední 3 apartmány k nastěhování toto léto

Se vzrůstající oblibou trávení volného času v Čechách a s blížící se letní sezónou je projekt Apartmány Hrdlička téměř vyprodán. Zbývají poslední tři apartmány k nastěhování už toto léto. Do standardů patří laminátové plovoucí podlahy v obytných částech a dlažba včetně sanity v koupelně a na WC.

Celý projekt klade důraz na maximální komfort. Parkování je zajištěno přímo před domem a majitelům bude k dispozici nadstandardní vybavení společných prostor:

-          sauna s odpočívárnou

-          prádelna s pračkou a sušičkou

-          úložné prostory na kola

-          topení na dálkové ovládání (Klientem volitelný doplněk)

Video o projektu najdete zde:  https://www.youtube.com/watch?v=M5jmancSiMA

„Apartmán na Slapech je ideální na celoroční bydlení. Výjimečné okolí a perfektní dostupnost do Prahy atraktivitu projektu výrazně zvyšují. Úspěšnost celého projektu podtrhuje enormní zájem o koupi. K dnešnímu dni zbývají v celém projektu poslední tři apartmány a my se těšíme na spokojené budoucí majitele,“ říká Denisa Višňovská, Partner LEXXUS.

Apartmány Hrdlička se rodí ze spolupráce trojice LEXXUS, IMMO Building jako investora a EVO invest jako generálního dodavatele. Tato spolupráce se již několikrát osvědčila, např. na čtyřech úspěšně dokončených bytových projektech v Praze.

 

O firmě LEXXUS

LEXXUS – experti na pražský rezidenční trh

LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již od roku 1993 se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem mezi pražskými realitními kancelářemi. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky.

LEXXUS se rovněž specializuje na consultingové služby spojené s přípravou developerských projektů – posouzení celkové koncepce projektu, návrh bytového mixu, standardu vybavení a prodejních cen za účelem maximalizace zisku developera.

Součástí realitní kanceláře LEXXUS je značka LEXXUS NORTON, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí. Do nabídky luxusních domů a bytů v Praze a okolí umisťuje pouze nemovitosti, či developerské projekty, splňující náročná kvalitativní kritéria a klientům poskytujeme odpovídající komplexní a zároveň individuální servis, včetně právního zajištění či poradenství při investování do nemovitostí.

Úzce spolupracujeme s mezinárodní společností Savills, jednou z předních světových realitních kanceláří s historií sahající až do roku 1855. Tato jedinečná kombinace mezinárodního realitního poradce a vedoucí místní realitní kanceláře poskytuje kompletní spektrum služeb na realitním trhu. Savills nabízí širokou škálu specializovaných služeb od investičního poradenství, oceňování, agendy pronájmů a správy nemovitostí přes konzultace v oblasti výstavby a plánování projektů až po průzkum trhu. Savills patří s více než 600 kancelářemi a 35 000 profesionály po celém světě k předním globálním poradcům v oblasti nemovitostí. V České republice společnost působí od roku 2017.

LEXXUS_projekt_Apartmány Hrdlička_6 LEXXUS_projekt_Apartmány Hrdlička_8 LEXXUS_projekt_Apartmány Hrdlička_10 LEXXUS_projekt_Apartmány Hrdlička_13 LEXXUS_projekt_Apartmány Hrdlička_15

 Zanechat odpověď

Kolik je 4 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: