Bělejší úsměv

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Existuje kvalitní a bezbolestné bělené zubů?

Zažloutlé zuby, které nevypadají právě pěkně, trápí v poslední době mnoho lidí. Zejména ti z vás, kteří vyráží často do společnosti, by s tímto nepěkným stavem chrupu měli něco dělat. Ovšem nemáme na mysli naprosté vysazení kávy či přestání s kouřením ze dne na den. Existují i podstatně rychlejší způsoby vybělení zažloutlých zubů, které jsou naprosto bezbolestné a bez jakéhokoliv rizika.

Bělení zubů nabízejí nejrůznější kosmetické salóny už pěkných pár let. Ovšem zejména dříve bylo pro odstranění barevných nánosů ze zubů používáno prostředků s peroxidem vodíku. Tato metoda měla sice své prokazatelné výsledky, ovšem pro některé lidi to mohla být procedura poměrně bolestivá, případně se problémy vyskytovaly v několika následujících dnech. Lidé popisovali zejména zvýšenou citlivost zubů a dásní.

Bělení zubů bez bolesti a zvýšení citlivosti

Naštěstí dnes již existuje alternativa k výše popisovanému nešetrnému bělení zubů. Nabízíme ji například i u nás v Aesthea. Jedná se o bělení zubů za použití přístroje Star White. Barva ze zubů se odstraňuje pomocí modrých laserových paprsků a vybělení celého chrupu o minimálně 3 stupně zabere pouhých 30 minut. Pro dosažení naprosté bělosti je potom potřeba navštěvovat náš salón pravidelněji a vyvarovat se pokrmů a návyků, které způsobují zežloutnutí chrupu.

Čeho se vyvarovat?

Nelze říci, že po bělení zubů vám už chrup nikdy nezežloutne. O to, abyste si ho udrželi co nejdéle v dobrém stavu, se musíte sami trochu snažit. Například několik dní po bělení byste měli naprosto vysadit kávu a pokud možno si zakázat kouření. Zajistíte si tak dlouhodobější pěkný vzhled zubů, který jistě vaši partneři či známí ocení. Pokud se přeci jen svých zlozvyků zbavit nechcete, naplánujte si v Aesthea pravidelné bělené zubů, díky kterému bude váš chrup neustále zářivě bílý.Zanechat odpověď

Kolik je 4 + 7 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: