Bestcg.com Pražská PR agentura

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Best Communications je anglo – česká PR agentura v Praze nabízející nejlepší mezinárodní praxi v oblasti široké škály PR aktivit, firemní a marketingové komunikace napříč tradičními, online i sociálními médii, ale také v oblasti event managementu a společenské odpovědnosti firem. Best Communications je jedna z největších PR agentur v České republice se sídlem na pražském Újezdě poblíž Vltavy a s celkem 20 zaměstnanci a spolupracovníky.

Agentura má velmi pestré portfolio klientů z těch nejrozmanitějších trhů. Na realitním trhu reprezentuje společnosti Colliers International, Avestus Real Estate a soukromého realitního investora Flow East. Na finančním trhu agentura prezentuje investiční společnost Enterprise Investors. V oblasti korporátní identity se na agenturu spoléhají dvě společnosti ze skupiny SAFICHEM GROUP, SAFINA a PACOVSKÉ STROJÍRNY.

Dále má agentura bohaté zkušenosti v gastro oboru, kde zastupuje např. společnost Starbucks, které se kromě PR aktivit a promo akcí stará o správu lokálního facebookového profilu Starbucks Česká republika. Aktivity na sociální síti Facebook obstarává Best Communications také společnosti Calvo, výrobci tuňákových pochoutek v konzervě.

Sportovně – lifestylové značce PUMA je Best ústřední agenturou pro regionální kampaně prezentující strategický posun marketingu značky ve střední a východní Evropě. V oblasti kultury zase agentura spolupracuje se světoznámým muzeem voskových figurín Madame Tussauds.

Ani v elektronickém, logistickém, energetickém či leteckém průmyslu ale agentura nepokulhává, mezi její další klienty patří např. společnosti Areva, Emirates Airline, Charnwood Company, Panasonic, Prologis a VMR Products.

Rozmanitost klientů Best Communications poukazuje na širokou škálu dovedností a na schopnost nejlepší PR agentury v České republice poskytnout servis klientům z nejrůznějších průmyslových odvětví.

 Více informací naleznete na www.bestcg.comZanechat odpověď

Kolik je 2 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: