Betonové ploty na míru

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Existuje vůbec něco takového jako bezúdržbový plot? No je jasné, že dřevěný plot to být nemůže, protože zde se musí vždy po nějaké době, která závisí na mnoha faktorech např. na tom, jak na plot svítí slunce a nebo jak je daleko od země apod., natírat. Musíme tedy sáhnout po materiálech, které jsou poněkud trvanlivějšího charakteru a hlavně nejsou tolik závislé na opotřebení způsobeném slunečními nebo povětrnostními vlivy.

Jsou zde například ploty kamenné, ale jejich pořizovací náklady jsou jen pro ty vyvolené a jejich výstavba je mnohdy běh na dlouhou trať, a tak nám zbývají dnes velmi oblíbené a moderní betonové ploty. Tyto ploty jsou oblíbené především díky svojí výdrži vůči povětrnostním vlivům a navíc mají spoustu dalších výhod, jako jsou velmi jednoduchá montáž a hlavně také rychlá montáž. S trochou nadsázky lze říci, že betonový plot si postaví každý šikovný kutil. Pro ty, kteří si na to netroufají sami, jsou zde firmy jako Kulkabex s.r.o., které mají i podle referencí super historii a své práci rozumí.

Nechcete šedý plot, a jen proto tedy chcete betonový plot zavrhnout? Mnozí si myslí, že betonové ploty musí být pouze šedé, je to velmi častá mýlka. Dnes to již však dávno není pravda. Betonové ploty seženete nejen v šedé barvě, jsou vám k dispozici také další barvy jako písková, černá nebo do červena a ještě bude s postupem času určitě spousta nových barev přibývat, protože, jak se betonové ploty dostávají stále mezi více a více oblíbené, tak samozřejmě zákazníci mají své představy a výrobci plotů jsou motivováni k vytváření nových a nových variant.

www.betonoveploty.netZanechat odpověď

Kolik je 6 + 3 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: