Binární opce chytře a ziskově?

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Kdo by nechtěl v dnešní době mít pěkné přivýdělky a nebo i hlavní zaměstnání přímo z domovaMožnost pracovat kdy chci a kolik hodin chci, by závisela pouze na mně a mém rozhodnutí. Ano, zní to krásně, ale cesta k tomuto cíli není vždy jednoduchá. Jednou z možností jak si efektivně zhodnotit své finance je možnost online obchodování na burzovním trhu. Pro mnohé nezasvěcené osoby, je to nepředstavitelná věc a mnohdy spojována s velkým kapitálem pro vstupní investici a s vymožeností pouze pro bohaté vrstvy obyvatel. Dnes jsou ovšem možnosti v obchodování velmi široké. Jedním z nejefektivnějších řešení je možnost naučit se rozumět binárním opcím.

Zní to lákavě, nakoupím si opci spojenou s některým z podkladových aktiv jako je ropa, zlato. uhlí či měnový pár EUR/USD apod. (cena, kterou investuji je např 20$ se ziskem 85%, tedy celkem 17$  navíc, celkem se mi vrátí tedy 37$)  a do určité doby (obvykle od několika minut do několika hodin) rozhodnu jestli její cena na začátku, tedy v době kdy ji koupím bude větší či menší než na konci životnosti opce (v době její expirace). To je nádhera mám celých 50% pravděpodobnosti, že mi má investice vyjde. Ale, pozor to je zdánlivé mámení a klam, který u mnoha lidí tento způsob obchodování vzbuzuje. Ti, kteří tomuto obchodování uvěří tímto způsobem, poté později po svém téměř jistém neúspěchu, začnou dále prohlašovat, že se jedná o obyčejný hazard podobný tomu v online casinech či při sportovním sázením. To je ovšem omyl! Pokud dobře porozumím technické analýze trhu, jsem schopný pravidelně generovat obchodováním zisky.

Kde se dozvím více informací? Jednoduše na internetu. Webu zaměřených na binární opce je nespočet. Některé však sázejí na nezkušenost uživatelů a snaží se je nalákat na rychlé ztrátové obchodování. Tyto případy nás posílily v touze vytvořit projekt, který by nebyl jen pouhou informační stránkou o binárních opcích. A proto vznikl web CZTRADER.NOLIMITkterý sdružuje informace nejen od zkušených obchodníků s binárními opcemi, ale i od Vás samotných čtenářů a obchodníku, kteří sami vyvíjejí své nové obchodní strategie. Našim cílem je sdílet společně s Vámi informace o obchodních nástrojích, které Vás i nás povedou k ziskovým obchodům. Jedná se tedy o otevřenou komunitu obchodníků, kteří se rozhodli společně něčemu novému naučit. Máte-li zájem také něco nového se dozvědět, přidejte se k nám. Pokud máte zájem nás něčemu novému naučit, přidejte se také k nám.

Malá ukázka toho, kolik je možné vydělat na binárních opcích pokud budu úspěšný. Podívejme se na příklad: pokud si jen každý pracovní den vyděláte při jedné tutové investici 100$ dalších 85$ (tj vsadim 100, vyhraji 85 celkem mam 185) tak to vychází na 20*85=1700$ měsíčně, to je za rok 12*1700=20400$=20400*20= 408 000 kč =>za 3 roky máte milion. Pokud začnete obchodovat s rozumem a dělat více obchodů za jeden den bude to ještě více peněz.Zanechat odpověď

Kolik je 9 + 10 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: