Budujete dílenské pracoviště? Obraťte se na firmu LOGiMAN s.r.o.!

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Nabízíme kompletní vybavení a sestavy pro dílenská pracoviště. Jsme schopni dodat kompletní montážní a balicí pracoviště, součástí sortimentu jsou dílenské pracovní stoly, speciální sestavy dílenských pracovních stolů, dílenské ponky, dílenské a montážní vozíky, zásuvkové skříně a sestavy, skříně na nářadí či dílenské regály.

Kompletní vybavení a sestavy pro dílenská pracoviště. Jsme schopni dodat flexibilní montážní či balicí stoly v několika řadách a s možností bohatého příslušenství, profesionální balicí stanice s ergonomickým důrazem. Sestavy a pracoviště lze individuálně přetvářet, dle aktuálních potřeb.

Nabízíme optimalizované řešení díky výběru z nabídek několika výrobců, neprosazujeme jednu značku jednoho výrobce, ale vybíráme to nejvhodnější pro konkrétní potřebu konkrétního klienta mezi několika výrobci a různými systémy.

Nabízíme také bohaté příslušenství: integrované váhy v pracovní desce stolu, integrované váhy na válečkové dráze, držáky, nastavitelné police a mnohé další.

Budujete dílenské pracoviště? Obraťte se na firmu LOGiMAN s.r.o.! Rádi Vás navštívíme a poradíme Vám při řešení sestav právě pro Vaše potřeby. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat: tel: +420 603 230 059, e-mail: mandik@logiman.cz.Zanechat odpověď

Kolik je 6 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: