Cestujte se slevou a přitom kvalitně

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Rádi byste vyrazili na víkend na hory, užili si příjemnou rodinnou dovolenou s dětmi, nebo si dopřáli trochu romantiky s partnerem, ale dovolená vám připadá příliš drahá? Pak jste ještě možná nenarazili na slevové portály. Jedná se o portály, které nabízejí vše možné – od zboží, jako je móda, elektronika, kosmetika, knihy, doplňky stravy apod., přes služby, až po cestování – a to vše s opravdu výraznými slevami (nezřídka kdy jsou tyto slevy vyšší, než 50 % oproti původní ceně).

Díky tomu si můžete zajistit příjemnou dovolenou za opravdu velmi zajímavou cenu! Slevových portálů existuje celá řada a nabídka je tedy více než široká. Pokud vás zajímají výhradně slevy na pobyty a zájezdy, případně na slevy na zážitky, jako je například degustace vín, vinná nebo pivní koupel, jízda v Porsche, nebo seskok padákem, pak navštivte slevový portál NewGo.cz, který se zaměřuje právě na tento druh slev. Každá nabídka je v prodeji pouze omezenou dobu a následně je nahrazena jinou, neustále se tedy mění. Nenechte si ujít možnost zajistit si dovolenou na nejzajímavějších místech České republiky, nebo například na Slovensku a navíc ušetřit! Cestujte chytře!

Jakou dovolenou mohou zakoupit?

Na NewGo.cz máte k dispozici celou řadu typů dovolených, které můžete zakoupit. Obvykle se jedná o třídenní pobyty pro 2 osoby, včetně polopenze, ovšem není to pravidlem. K dispozici zde také pobyty pro 1 osobu, což je praktické, pokud chcete jet na dovolenou i lichém počtu. Pokud byste rádi vyrazili na delší dovolenou, pak můžete jednoduše zakoupit pobyt vícekrát a dny si takto navýšit. Například pokud zakoupíte dva třídenní pobyty, máte pobyt na šest dní apod.

Co se týče konkrétních typů zájezdů, nabídka je velmi pestrá. Naleznete zde slevy na romantické pobyty pro páry, slevy na rodinnou dovolenou, slevy na jednodenní výlety, sleva na zájezdy k moři, ale také například oblíbené slevy na lázeňské a wellness pobyty. Navíc je nabídka rozšířená také o slevy na nejrůznější zážitky.Zanechat odpověď

Kolik je 7 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: