Chci se dobře živit sázením

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Chci se živit sázením, jak na to?

Mnoho lidí se dnes chce živit sázením, bez tohož aniž by znali základní náležitosti ohledně kurzového sázení. Profesionální sázení není nic jednoduchého, ba právě naopak. Jedná se o činnost, která vyžaduje vyloženě koňskou dávku trpělivosti a nelze jednoznačně tvrdit že se kdy dočkáte nějakého velkolepého úspěchu. Přesto existují způsoby, jak se tomu přiblížit. Takže taky se chcete živit sázením a nevíte jak na to? Právě pro nás je určený dnešní článek.

chci se živit sázením

Tipy na sázení

V případě že jste začátečník, doporučujeme sehnat dobrého poskytovatele služby zvané tipy na sázky. Existují sázkaři, kteří si sázením jsou schopni vydělat nemalé peníze a rádi svoje zkušenosti a tipy předávají dál. Najít můžete free tipy (tipy zdarma) a placené tipy. U placených tipů doporučujeme www.sportovnitipyasazky.cz, kteří neupravují historii tipů, tudíž můžete velmi dobře zjistit, jestli jsou v současnou chvíli jejich tipy rentabilní, či nikoliv. Navíc najdete na jejich webu velmi dobrý blog, který je plný návodů jak pro začátečníky tak pro zkušené sázkařské harcovníky.

Chci se živit sázením, jde to?

Stará moudrost praví, že všechno jde, když se chce. Nejinak je tomu i u sázení. Ovšem kdo si myslí, že je sázení cestou k rychlému zbohatnutí, ten se těžce spálí. Víc než kdekoliv jinde zde jde o trpělivost a běh na dlouhou trať. Nejdříve si vyberte sport, či ligu, ve které chcete sázet. Vyzkoušejte si pár sázek a zhodnoťte svojí strategii. Nikdy nevsázejte velkou částku pouze na jednu sázku. Své sázky si naopak vhodně rozprostřete mezi více sázkových příležitostí. Oddělte si finance, které budou určené pouze pro potřeby sázení. Díky tomu se nestane, že by vaše sázení ohrožilo váš osobní rozpočet. Na každou sázku si pak vyhraňte určité procento, které můžete investovat, my doporučujeme 5%. Máte-li určeno na sázení např. 20 000 Kč, každý vaše sázka bude ve výši 1 000 Kč a vy tak v klidu přežijete až 20 neúspěšných sázek.

http://www.sportovnitipyasazky.cz/Zanechat odpověď

Kolik je 3 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: