Deset důvodů proč BETLER

Diskuzní Fórum: CeskeForum
BETLER® – ručně vyráběné čalouněné postele, matrace a rošty.

1. Vyrábíme designové, liniově čisté, originální postele zaměřené na praktičnost a funkčnost. Součástí každého celočalouněného modelu je úložný prostor a kvalitní, lamelové rošty s pístovým výklopem.

2. Postele si můžete před koupi prohlédnout v naší moderní prodejně na Praze 10 – Vinohrady, samozřejmostí je možnost domluvy pro bezplatné parkování přímo v areálu Rezidence Korunní, prodejna se nachází v blízkosti tramvajové zastávky Orionka nebo kousek od stanice metra Flóra.

3. Náše prodejna na Vinohradech je otevřena dle otevírací doby, která je přizpůsobena zákazníkům, pokud byste potřebovali jiný termín (individuální termín), domluvte si Váš termín otevření na telefonním čísle uvedeném v kontaktech, ochotný personál Vám na Vámi požadovaný termín otevření domluví po dohodě s Vámi i parkování.

4. Máte při koupi postele obavy, jak postel dopravíte domů a následně smontujete? Kolik peněz Vás to bude stát navíc, kolik času a nervů? S námi obavy mít nemusíte. Dopravu a montáž čalouněných postelí BETLER zajišťujeme po celé ČR ZDARMA.

5. U nás nebudete dlouho čekat na výrobu postele. Standartní rozměry dodáváme do 3-5 týdnů od složení zálohy (záloha činí určité % z celkové ceny). V případě, že Vám bude vyhovovat vystavený model v naší prodejně, přivezeme Vám ho a smontujeme třeba už druhý den (platí pouze pro lokalitu Praha a blízké okolí).

6. Na čalouněné postele BETLER používáme jen kvalitní prověřené materiály. Modely nabízíme, krom standardně dodávaných potahů i v pravé hovězí kůži s možností očalounění i zadní hlavové části čela postele. Také si můžete vybrat z několika odstínů eco-kůže nebo potahových látek s technologií snadného čištění EASY CLEAN.

7. Platba v prodejně platební kartou je u nás samozřejmostí.

8. Prodáváme i kvalitní matrace a lamelové rošty BETLER®. V naší nabídce však naleznete i chrániče, povlečení, lůžkoviny, lampy, vonné svíčky, prostě vše co zpříjemňuje a zlepšuje Vší ložnici.

9. Školený personál není pouze zaměřený na náš sortiment, ale pravidelně se zúčastňuje veletrhů a výstav zaměřených na nábytek pro moderní dům, proto naši zaměstnanci umí erudovaně poradit a zároveň pozorně naslouchají, co zákazník požaduje. Kvalita informací je základní pilíř prodeje výrobků značky BETLER®.

10. Velmi důležitá výroba na zakázku, jsme si vědomi, že každá ložnice je originální a že je třeba někdy postel, matraci nebo lamelový rošt upravit dle požadavků zákazníka. Pokud to technické možnosti dovolují, tak Vám vyrobíme vše i na míru.

+

jeden důvod navíc, klíčová je solidnost a serióznost.

Postel BETLER

Postele BETLER

 Zanechat odpověď

Kolik je 13 + 12 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: