Diamantové šperky

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Šperk

Za šperk je zpravidla považován menší ozdobný předmět nosící se na těle nebo na oděvu. Je obvykle vyroben z drahých kovů a kamenů. Pokud je šperk vyroben z drahých kovů a kamenů, jedná se o klenot. Pokud je vyroben z levnějších materiálů, jedná se o bižuterii. Dochází však ke vzájemnému spojování syntetických a drahých materiálů, jako je například zirkon nebo chirurgická ocel.

Šperky mohou nosit muži, ženy, děti i zvířata. Nejčastěji jsou však šperky doménou žen. Šperky mohou být také odznakem moci či společenského postavení.

Diamant

Diamanty jsou jednou nejtvrdších látek celkově. Vzniká v horním zemském plášti při velmi vysokých teplotách a tlacích v ultrabazických vyvřelinách. Ve vesmíru diamanty vznikají ve vychladlých hvězdách. Při pořizování diamantů se lze setkat s pojmem karát. Jedná se o jednotku hmotnosti a jeden karát je 0,2g. Dalšími zásadními parametry (kromě hmotnosti) jsou čistota, barva a brus.  Tyto čtyři parametry dohromady jsou používány při oceňování samotných diamantů. Díky vzácnosti jsou diamanty znakem luxusu již po staletí.

Diamantové šperky

Diamanty jsou spojovány výhradně s drahými kovy, aby ještě více vynikla jejich jedinečnosti a vzácnost.  Nejčastěji se jedná o 18 karátové bílé nebo žluté zlato o ryzosti 750 a 585.V dnešní době se diamantové šperky vyskytují v mnoha podobách a v moderním designu. Od prstenů, náušnice, náramky až po přívěšky.

Obchod Inbar nabízí mnoho kolekcí diamantových šperků, ze kterých si zaručeně vybere každý. Školený personál navíc pomůže s výběrem toho pravého pro každého individuálně. Vybrat si lze diamantové šperky jak na každodenní nošení, tak i šperky luxusní vhodné k výjimečným událostem. Luxusní diamantové šperky jsou vytvořeny z diamantů nejvyšší kvality, čistoty a barvy.

Diamantové šperky snoubí stylový design, dokonalé materiály, perfektní řemeslnou práci a nadčasovou kvalitu. Celý proces výroby je podrobně kontrolován, aby každý diamantový šperk byl jednoduše dokonalý.Zanechat odpověď

Kolik je 7 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: