Dílenské pracovní stoly a ponky. Kontejnery k dílenským stolům, energokanály a další komponenty.

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Vybavujete dílnu? Poptáváte kvalitní dílenský nábytek? Seznamte se s naší nabídkou dílenských stolů. Dílenské pracovní stoly a ponky nabízíme v mnoha variantách, součástí sortimentu jsou také nejrůznější komponenty pracovních stolů, kontejnery a další doplňkové příslušenství, včetně energokanálů, rozvodů a osvětlovacích těles.

Potřebujete-li dílenské stoly pro pracoviště s vyšším stupněm zátěže (strojírenské, opravárenské či tovární provozy), vybírat můžete z široké škály stolů a kontejnerů řady PROFI. Kontejnery k dílenským stolům řady PROFI se vyznačují možností volby nosnosti zásuvek a následnou individualizací prostřednictvím nejrůznějšího příslušenství. Kontejnery řady PROFI odolají i extrémní zátěži kladené na profesionální dílenský nábytek. Nosnost systémových zásuvek kontejnerů řady PROFI dosahuje až 180 kg. Tento typ kontejnerů je ideální pro provozy, kde je požadován lehký a tichý chod zásuvek i při jejich maximálním zatížení.

Pokud vybavujete provoz s nižším maximálním zatížením, například elektromontážní pracoviště či kompletační provoz, kde nároky kladené na dílenský nábytek nejsou tak vysoké, doporučujeme řadu UNI. Nosnost systémových zásuvek kontejnerů řady UNI je nižší (do 40 kg) a vnitřní prostor zásuvek umožňuje členění pouze v jednom směru. Nárokům lehčích provozů však kontejnery UNI plně vyhovují.

Námi dodávané pracovní stoly a dílenské ponky i systémové komponenty splňují požadavky moderní výroby. Vyznačují se kvalitním dílenským zpracováním, odolnou konstrukcí a precizní povrchovou úpravou.

Vybavujete-li elektromontážní a elektroservisní provozy, zajímat by Vás mohla naše nabídka rozvaděčů, energokanálů (energokanály umožní instalaci nejrůznějších kompotent na DIN lištu, telekomunikačních komponent a komponent k PC), rozvodů médií a osvětlovacích těles. Součástí našeho sortimentu jsou i ESD antistatické stoly.

V případě zájmu dodáme i kompletní sestavy dílenských stolů, na míru Vašim představám. Vzájemnou kombinací kontejnerů, desek, stolových noh, polic a dalšího příslušenství je možno vytvořit pracoviště, které přesně respektuje nároky vašeho provozu. Vzájemnou kombinací součástí dílenských pracovních stolů a dalšího příslušenství je možné vytvořit nepřeberné množství jedinečných kombinací na míru každému pracovišti. Dílenské pracovní stoly a jejich sestavy je možné využít v širokém spektru průmyslových oborů.Jsme schopni dodat již navržené sestavy, nebo spolu s Vámi, v souladu s Vašimi požadavky, nakonfigurovat sestavy na míru Vašemu provozu.

Vždy respektujeme individuální požadavky každého klienta a podmínky daného provozu či pracoviště. Cenové nabídky vytváříme na základě konkrétních poptávek. Jsme schopni poskytnout velmi zajímavé individuální slevy.

Dílenské stoly nabízíme v mnoha variantách, součástí sortimentu jsou nejrůznější komponenty pracovních stolů a další doplňkové příslušenství.

Dodáváme jak dílenské pracovní stoly určené pro pracoviště s vyšším stupněm zátěže (strojírenské, tovární provozy), tak pracovní stoly vhodné pro elektromontážní pracoviště, kde nároky kladené na dílenský nábytek nejsou tak vysoké. V naší nabídce najdete stoly řad PROFI i UNI.

Součástí naší nabídky jsou také kontejnery k dílenským pracovním stolům nebo například energokanály, umožňující instalaci nejrůznějších kompotent na DIN lištu, telekomunikačních komponent nebo komponent PC.

V případě zájmu o další informace, ať již o nabídce dílenských stolů nebo o širším sortimentu naší firmy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 603 230 059, případně nás můžete kontaktovat e-mailem (mandik@logiman.cz).Zanechat odpověď

Kolik je 9 + 12 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: