Elegantní nábytek dostupný každému

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Společnost Nábytek Lupínková prodává kvalitní český designový nábytek již od r. 1995. Nábytek Lupínková se za léta praxe vypracoval na firmu spojenou s kvalitou, jedinečností a cenovou dostupností. Nábytek Lupínková prodává mimo jiné sedací soupravy, křesla, pohovky, sektorový a kancelářský nábytek, ložnice, obývací sektorové stěny, jídelní soupravy a konferenční stolky. Doménou je nábytek na míru, který se snadno přizpůsobí každému zákazníkovi.

Kvalitní nábytek na míru od spol. Nábytek Lupínková pak zahrnuje všechny kousky do bytu, na které si jen vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Ložnicový nábytek je s postelemi možné zkombinovat tak, abyste si po namáhavém dni dobře odpočali a pořádně se vyspali. Stoly a židle jsou zejména z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Pořídit si zde můžete sedací soupravy od nábytkářů PF Nábytek. Zájemce o nejkvalitnější české sedací soupravy na míru si může vybrat ty, jež můžete přizpůsobovat a kombinovat libovolným způsobem. Sedací soupravy jsou potaženy jak kvalitními textiliemi, tak luxusnější hovězinou. Výběrem kvalitnějšího nábytku na míru máte navíc zaručeno, že vydrží deset i dvacet let.

Výběr kvalitních válend a postelí záleží na požadavcích každého zákazníka, který má na výběr spoustu rozmanitých materiálů a designů. Přední čeští nábytkáři se soustředí na výrobu nábytku, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Kupříkladu PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze libovolně potáhnout kůží, či látkou. Nábytek do ložnice od spol. BMB může být z lamina, masivu i dýhy. Společnost Dřevotvar vyrábí postele z dýhy, Gazel vyrábí ze smrkového dřeva a firma Maws se pyšní celočalouněnými postelemi.Zanechat odpověď

Kolik je 15 + 12 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: