Interiérové dveře

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Pokud hledáte krásné, stylové a kvalitní interiérové dveře, tak již nemusíte hledat dále. Naše levné dveře jsou vhodné do všech typů interiérů v rodinných domech, bytech či komerčních prostor.

Velmi důležité je správná montáž interiérových dveří a zárubní. Naši zkušení pracovníci montují vnitřní dveře, včetně obložkových zárubní. Klientům dodáváme kvalitní interiérové dveře od ověřeného dodavatele, od firmy Erkado. Dveře i zárubně z dílny tohoto kvalitního výrobce zaujmou nejen svým vzhledem, ale také funkčností a příznivou cenou. Navíc Váš byt zmoderní a oživí.

Levné interiérové dveře tradičně slouží k oddělení jednotlivých místností, k získání soukromí a plní i funkci bezpečnostní. Zajímáte se o barevné provedení dveří nebo dáváte spíše přednost klasice v barvě bílé nebo černé? Aby Vás interiér skvěle ladil, správný výběr barvy je nezbytný. Nabízíme Vám pestrou škálu barev a dekorů. Pomůžeme Vám sladit dveře s okolním interiérem, vyjdeme Vám vstříc příznivou cenou a garantujeme precizně odvedenou práci.

Jelikož klademe důraz na znalost oboru, tradici a poctivost českého řemesla, zaručujeme každému zákazníkovi kvalitní a dlouhodobou životnost výrobku. Nebojíme se ani náročnějších požadavků a úprav. S námi jednoduše proměníte starý byt v nový.

Těšíme se na Vás!

Kontakty:
Brněnská 318
664 82 Říčany u Brna
Telefon: +420 605 855 793
E-mail: info@skrine-dvere-podlahy.czZanechat odpověď

Kolik je 12 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: