Jak najít vhodnou projekční kancelář?

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Chystáte se stavět nový rodinný dům nebo Vás čeká kompletní rekonstrukce starého bydlení? To se nejspíše neobejdete bez projektanta. Abyste obdrželi kvalitně zpracovanou projektovou dokumentaci k rodinnému domu nebo k jiné stavbě, bude nejvhodnější obrátit se na zkušenou projekční kancelář v místě Vašeho bydliště.

Jaké služby projekční kancelář nabízí?

Projekční kanceláře slouží k plánování staveb od počátečního záměru investora, od výběru vhodné lokality přes studii až po dodání kompletní projektové dokumentace. Může také zajišťovat celý proces více komplexně včetně zastoupení investora na úřadech, při stavbě působí jako dozor a koordinátor.

 

Pro větší projekční kanceláře je obvyklá vzájemná spolupráce jednotlivých profesí při plánování a instalaci technického zabezpečení budov. Komplexnost služeb doplňují o následný záruční a pozáruční servis. Zkušený projektant TZB navrhne zařízení pro vytápění nebo ochlazování staveb, vzduchotechniku, plynové instalace, silnoproudé a slaboproudé instalace, které zajistí spolupracující elektrikáři, plynaři, instalatéři a další odborníci s platnými profesními zkouškami a certifikáty.

 

Součástí služeb projekční kanceláře bývá i zajištění nezbytných úředních dokumentů, tj. územního a stavebního povolení. Některé kanceláře nabízejí i závěrečnou kolaudaci hotové budovy nebo získání peněz z investičních fondů.

 

Projektanti jsou rádi, pokud má zákazník nastudované základy a ví, co chce. Na druhou stranu buďte při návštěvě projekční kanceláře otevřeni i nápadům a doporučení projektanta. Je to přece jen jeho práce, kterou se živí.

 Zanechat odpověď

Kolik je 10 + 7 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: