Kam za nákupy v Praze?

Diskuzní Fórum: CeskeForum




Známe to všichni, čas od času přemýšlíme, kam vyrazit za pohodlnými nákupy v Praze. Pokud si chcete vyřídit všechny nákupy, jak se říká pod jednou střechou, máme pro Vás tip na obchodní centrum. Europark, to je oblíbené nákupní centrum, jehož motto zní Nakupujte a bavte se.

Obchodní centrum Europark

Toto obchodní centrum je zde pro Vás již od roku 2002 a vždy nabízí něco navíc. Předností je i to, že se sem pohodlně dostanete nejen autem, ale i MHD. Samozřejmostí je pohodlné parkování zdarma na venkovním nebo krytém parkovišti. A nově si také mohou majitelé elektromobilů své eko-vozy bezplatně nabít v nabíjecí stanici PRE. Zákazníky s dětmi jistě potěší speciální parkovací místa vyhrazená přímo pro ně.

Nákupní centrum, kde si užijí všichni

Obchodní centrum Europark nabízí víc než 69 různých obchodů, restaurací, kaváren a provozoven služeb, jak poštovních, tak bankovních. Toto obchodní centrum je pro Vás otevřeno denně od 9 do 21 hodin. Na ploše více než 29 000 m² se zde rozkládá hypermarket Interspar. V Europarku najdete také hobby market OBI Praha Štěrboholy a prodejnu Asko nábytek. Tato prodejna je největší prodejnou této koncepce v České republice. Jak prodejna OBI Praha Štěrboholy, tak i prodejna Asko nábytek, jsou součástí areálu nákupního centra Europark a obě prodejny mají vlastní vchod do prodejen. Nákupní centrum Europark, to nejsou jen příjemné nákupy, ale také zábava. Toto obchodní centrum pořádá pravidelné zábavné doprovodné akce a soutěže pro všechny – pro rodiny, pro dospělé, pro děti, ale třeba také pro školy. Opravdu pohodové nákupy v Praze , to jsou nákupy v Europarku Štěrboholy.

Tak neváhejte a vyrazte nejen za nákupy v Praze- ale také za zábavou do Europarku, toto obchodní centrum se na Vás již moc těší.



Zanechat odpověď

Kolik je 5 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: