Kde seženete nadčasové, bezpečné dětské kočárky

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Na stránce Kočárky Michael.cz. Cílem našeho eshopu Kočárky Michael bylo, stejně jako v minulých letech, zviditelnit a zvýraznit zajímavé, bezpečné kočárky.

Nadčasový moderní kočárek CONCORD FUSION má technologický sestavitelný systém, který zahrnuje: hlubokou korbu kočárku, vhodnou při přepravě autem, sporťáček a autosedačku nastavitelnou ve směru i proti směru jízdy. Obrovskou výhodou tohoto kočárku je jeho stylový, ale decentní vzhled a nadčasový design. Hliníková konstrukce je velmi kompaktní a skládací. Pro maximální komfort je kočárek vyztužený a zadní opěrka lze snadno nastavit jednou rukou. Možnost otáčení předních koleček o 360 stupňů. Na stránce Kočárky Michael.cz. Cílem našeho eshopu Kočárky Michael bylo, stejně jako v minulých letech, zviditelnit a zvýraznit zajímavé, bezpečné kočárky.

Originální kočárek CONCORD NEO nabízí díky odpružení na všech kolech a otočné sedačce pohodlnou jízdu. Součástí kočárku je také korbička vhodná pro přepravu autem, autosedačka 0–13kg další příslušenství.

Kvalitní a pevný rám kočárku CONCORD WANDERER zajistí Vašemu dítěti pohodlí a maximální bezpečnost. Kočárek svým provedením vypadá velmi kompaktně a luxusně. Kočárek díky nafukovacím zadním kolům je velmi pohodlný jak v městském provozu, tak na procházky do terénu.

CONCORD QUIX úžasné golfky na pohled, snadné na manipulaci! Lehce se s nimi manévruje i v rušném městě. Konstrukce se skládá – ,,ala deštník“, je velmi lehká a kompaktní. Kočárek Quix se tak stává ideálním kočárkem do města – skladný, lehko manévrovatelný s velkým prostorem pro dítě. Úzká kolečka postytují rodičům velký prostor na nohy. Komfortní opěrka nohou a příjemné polstrování sedadla nabízí maximální pohodlí během cestování. Kočárek lze polohovat jednou rukou.
Sluneční stříška má dvě polohy, lze ji jednoduše odstranit, je voděodolná a poskytuje ochranu proti UV 50+.Zanechat odpověď

Kolik je 3 + 6 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: