Komíny z nerezu na míru pro váš dům

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Komíny tvoří nepostradatelnou součást každého domu. Povětšinou slouží k odvodu spalin vzniklých z vytápění, pokud však topíte pouze elektrikou nebo tepelným čerpadlem, využijete komín také pro ventilační účely. V každém případě je třeba výběru komínu věnovat náležitou pozornost.

Je třeba si dopředu rozmyslet, pro spalování jakých paliv budete komín využívat. Různé druhy topiva mají totiž rozdílné nároky na vlastnosti komínu. Je důležité si tedy stanovit kritéria, podle kterých se při výběru komínu budete řídit. Vzhledem ke stoupajícímu trendu cen plynu je pravděpodobné, že vytápění plynem bude pro vás spíš záložní variantou. Vytápíte-li pouze plynem, musíte se spoléhat na jeho dodávky a pokud jsou z nějakých důvodů přerušeny, bude vám zima. Pokud jste ale nezávislí a topíte kupříkladu dřevem, nemusí vás dodávky plynu nijak zajímat. Chcete-li mít hlavní a vedlejší zdroj tepla, je dobré rozhodnout se pro univerzální řešení, kterým může být nerezový komín.

Nerezové komíny jsou žáruvzdorné, odolávají působení klimatických podmínek a jejich vzhled i vlastnosti přitom zůstávají beze změn. Nerezové komíny jsou maximálně odolné vůči vlhkosti, extrémním teplotám i chemickým látkám, proto se pro odvod spalin z tuhých paliv nerezový komín perfektně hodí. Nerezové komíny odpovídají všem potřebným normám, jsou kvalitní a mají velmi dlouhou životnost. Stačí navštívit Komíny-nerez.cz, kde se před vámi rozprostírají široké možnosti provedení nerezových komínů.

Nemáte-li v úmyslu bourat váš stávající komín, zvolte méně destruktivní metodu a doplňte váš komín kvalitní a odolnou nerezovou komínovou vložkou, která váš komín ochrání před působením agresivních spalin. Nerezové vložky jsou taktéž vyrobeny z ocelového nerezového plechu, který je žáruvzdorný a spolehlivě odvede všechny škodlivé látky vznikající při procesu hoření tuhých paliv.Zanechat odpověď

Kolik je 5 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: