Které připojení k internetu zvolit v Praze?

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Internet Praha – ceny připojení

Internet je čím dál tím víc důležitým nástrojem našeho každodenního života. Těžko si představit život bez něj, obvzlášť v době, kdy internet potřebujeme každý den na značné množství činností. Připojení k internetu se stává naprostou nutností.

Jaké připojení k internetu zvolit?

V zásadě máme dvě možnosti a to ADSL a wi-fi internet. Které z těchto dvou připojení je pro naše potřeby lepší? Určitě doporučujeme ADSL, jelikož nejen že bývá zpravidla rychlejší (co se týče rychlosti přenosu dat – stahování i nahrávání), ale i stabilnější. Pevné (jinak řečeno drátové) připojení k internetu neovlivní klimatické změny a jeho stabilita je značně lepší než u Wi-Fi internetu. Wi-fi zase nabízí možnost napojení většího množství zařízení a vytváří tak možnost připojení pro celou domácnost. Máte-li doma více PC, tabletů a telefonů zvolte Wi-Fi internet.

internet_praha

Jaké jsou ceny internetu v Praze?

Ceny internetového připojení na území Prahy se různí. Rádi bychom vám touto cestou doporučili ověřeného poskytovatele www.internetpraha.com, jehož ceny jsou dostupné opravdu každému. Nejrychlejší tarifní balíček z jejich nabídky dosahuje úctyhodné rychlosti 40Mb/s, čímž se stává velkým favoritem. Nutno podtknout, že mnoho lidí takovouhle enormní rychlost ani nevyužije. Pro většinu uživatelů je dostatečné připojení 10Mb/s, které umožní bezproblémovou řadu činností (jako je sledování filmů, či stahování hudby).

 Zanechat odpověď

Kolik je 2 + 3 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: