Léto je tady, zchlaďte se pobytem u vody!

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Léto je období, na které se každý po chladné zimě a jaru velmi těší. S létem ovšem přicházejí také velká horka, ve kterých je nejlépe ve stínu se studeným nápojem, nebo nejlépe někde u vody. Léto je navíc obdobím hlavních prázdnin a dovolených. Pokud tedy chcete vyrazit na dovolenou se svou rodinou, partnerem nebo s přáteli, pobyty u vody jsou rozhodně velmi dobrá volba! V České republice i na Slovensku se nachází celá řada vodních ploch, u kterých lze prožít spokojenou dovolenou plnou vodních radovánek, zábavy i odpočinku.

Chybí vám inspirace, kam vyrazit? Inspirovat se můžete například na slevových portálech, které nabízejí slevy na pobyty u vody jak v Česku, tak na Slovensku. Tyto pobyty bývají zlevněny o 40 až 60 % (někdy i více), což je skvělá šance, jak za dovolenou ušetřit. Obvykle se jedná o balíčky, které zahrnují ubytování a stravu pro dvě osoby a velmi často také něco navíc – například zapůjčení jízdních kol zdarma apod. Aktuální slevy na pobyty u vody máte k dispozici například na slevovém portálu NewGo.cz, stejně jako slevy na turistiku, wellness, slevy na zájezdy k moři a mnohé další. Jednotlivé slevy na pobyty jsou nabízeny vždy po omezenou dobu – nepropásněte tedy možnost pořídit si svou dovolenou se slevou!

Lipno a Slapy

Vltavská kaskáda je velmi dobře známá – celkem ji tvoří 9 přehrad, které vznikly v průběhu 30. let 20. století. Nejrozsáhlejší z nich je Lipno o délce 42 km a šířce 5 km. Jedná se o oblíbenou rekreační oblast pro letní dovolenou. Lipno je skvělým místem pro koupání, ale také pro řadu vodních sportů, jako je například vodní lyžování, windsurfing, jachting, kiteboarding nebo aquaskipping. Další známou přehradou na Vltavě jsou Slapy. Slapy jsou vyhledávány zejména Pražany, protože se nachází v okrese Praha-západ a je pro ně tedy velmi dostupná. Stejně jako Lipno, nabízejí i Slapy skvělé podmínky pro vodní sporty, zejména pro windsurfing, vodní lyžování a jachting, skvěle si zde užijete také koupání.Zanechat odpověď

Kolik je 9 + 4 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: