LEXXUS NORTON:Vybavený ukázkový městský byt za milion EUR

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Velkoryse pojatý obytný prostor, důraz na komfort a kvalitu, zeleň téměř na dotek a zároveň veškeré zázemí pulzující metropole. Klidné místo pro rodinu na reprezentativní adrese se stalo vyhledávaným konceptem těch, kteří nechtějí dělat kompromisy. Stylové 5+kk v jedinečném rezidenčním projektu Hřebenky může být právě tím, co hledají.

 

Projekt patří k tomu nejlepšímu, co pražský realitní trh nabízí. Výjimečná lokalita jižních svahů Strahovského kopce nabízí výhledy jak do zeleně, tak na panorama středoevropské metropole. Čistý design rezidence vytvořil italský architekt Sergio Porcellini a udělal to s veškerým respektem k jedinečnému místu nad Prahou. Právě blízkost centra města zaručí, že dojíždění nespolkne drahocenný čas, který mohou rezidenti trávit společně.

Byt samotný svou dispozicí 148,24 m2, terasou o velikosti 26,63 m2 a cenou 25 980 000 korun včetně dvou garážových stání poskytuje prostor pro všechny potřeby moderní sebevědomé rodiny. Luxusní interiér vyniká kvalitou i designem použitých materiálů, po nichž sahá nejnáročnější klientela. Budoucí vlastníci navíc mají stále možnost vytvořit vlastní dispozice u volných bytů v posledních dvou patrech budovy a v interiéru ovlivnit výběr povrchů podle svých přání.

Dokonalá funkčnost a elegance byly hlavními koncepty při tvorbě interiéru. Prostorný obývací pokoj je plný světla díky velkorysým oknům a terasovým dveřím sahajícím od stropu až po podlahu. Čtyři samostatné pokoje, dvě koupelny a dostatečné množství úložných prostor jsou naprostou samozřejmostí. Venkovní terasa poskytne možnost pohodlně se usadit do křesla či pohovky a vychutnat si snídani s rodinou nebo večerní posezení s přáteli nad panoramatem osvětlené Prahy. Skutečné bydlení v nadhledu, a to obrazně i doslova.

Inteligentní ovládání osvětlení, vytápěné podlahy v koupelnách a bezpečnostní dveře dodají rodině pocit ultimativního komfortu, klidu i soukromí uprostřed velkoměsta. Výjimečný dojem z luxusního bydlení v rezidenci Hřebenky dotváří společné prostory – moderní recepce, elegantní schodiště i reprezentativní prosklený výtah.

Celoroční volnočasové i sportovní vyžití v blízkém okolí (Ladronka, Petřínské sady), dostupnost prestižních mezinárodních škol i restaurací je dalším předpokladem spokojenosti celé rodiny. Luxusní byt pro náročné v rezidenci Hřebenky je místo, kde je vše důležité nablízku.

 

 Zanechat odpověď

Kolik je 3 + 9 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: