Luxusní činžovní dům U Rajské zahrady 18 prošel kompletní rekonstrukcí

Diskuzní Fórum: CeskeForum
 

Měšťanské činžovní domy z přelomu 19. a 20. století patří k nejvyhledávanějším rezidenčním příležitostem v širším centru Prahy. Mezi tyto luxusně zrekonstruované nemovitosti s velkorysými dispozicemi patří také dům U Rajské zahrady 18. Z komorního projektu o 31 bytech zbývá k prodeji 6 bytů s majestátnými výhledy na Riegrovy sady či Pražský hrad.

 

Hlavní ideou rekonstrukce bylo oživení domu do vkusně honosného stavu z roku 1901, kdy Evropa prožívala zlatý věk, Belle Époque. Celková rekonstrukce dala prostor také pro úpravy posouvající dům s výjimečným geniem loci k nejmodernějším standardům současnosti. Součástí rekonstrukce jsou přesné repliky původních špaletových oken, vchodových a interiérových dveří či ozdobné štukové výzdoby na stropech. K moderním prvkům patří prosklený výtah, centrální plynová kotelna, podlahové vytápění či prvky smart home.  Zachováno je velkorysé pojetí bytů zajišťující pohodlné bydlení i zázemí pro společenskou reprezentaci.

 

“Cílem rekonstrukce bylo skloubit to nejlepší z majestátnosti staveb počátku dvacátého století s luxusem současnosti. Výjimečnost, úcta k historii a citlivé následování moderních trendů dalo vzniknout projektu vyváženě kombinujícímu to nejlepší z obou epoch. Tyto byty čekají na majitele, který vše jmenované, včetně nezvykle vysokého standardu provedení, bude vnímat a ocení,” říká Jakub Sedmihradský, Business Development Director LEXXUS Norton.

 

Základní informace o projektu U Rajské zahrady 18

 

  • Posledních 6 jednotek ve výjimečně zrekonstruovaném činžovním domě z roku 1901.
  • K dispozici posledních 6 bytů dispozic 3+kk až 4+kk o rozměrech 96 m2 až 150 m2.
  • Ceny od 12 445 000 do 20 400 000.
  • Úchvatné výhledy na blízké Riegrovy sady či Pražský hrad.
  • Komorní projekt splňující veškeré atributy luxusního bydlení.

 

Výhody lokality Praha 3, U Rajské zahrady

 

  • Prestižní lokalita na pomezí Žižkova a Vinohrad s vynikajícím zázemím služeb i zelení Rajské zahrady a Riegrových sadů.
  • Skvělá dostupnost centra Prahy.

 Zanechat odpověď

Kolik je 10 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: