Milujeme letní šátky!

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Vlastně my milujeme šátky obecně, jako takové!

Jarní šátky/ šály nás zdobí a zároveň ochrání před svěžím jarním vánkem.

Letní šátek/šála skvěle okoření top nebo tričko a večer poslouží jen přehozený/á přes naše ramena.

Podzimní šátek/ šála skvěle doplní celkový vzhled a dodá našemu kabátku šmrnc.

V zimě nás zachraňují hned několikrát, hřejí a chrání naše zimou prokřehlé tělo, svou barvou, vzorem rozbijí monotónnost zimních bund a kabátů a svému okolí dávají signál, že nositel nebo nositelka i v zimě dbají na svůj vzhled.

Častá otázka v našich obchodech bývá jak se šátky nebo šály mají či mohou nosit.

Možností je nepřeberně, od volně přehozené, přes klasické jednoduché až po složité uzly a tvary, neustále se vyvíjí nové a nové možnosti jak si šátek nebo šálu na krk navázat a rafinovaně ozdobit a doplnit náš celkový vzhled.

Jsme tu pro Vás a chceme, abyste odcházeli spokojené, proto Vám rádi poradíme jak na to.

Postupně uvedeme více možností a návodů jak nosit šátek nebo šálu. Včetně módních trendů na letošní rok. Se šátkem či šálou si před zrcadlem můžeme hrát hodiny a sami můžeme najít svůj oblíbený způsob jak je uvázat.

Neexistuje žádný specifický způsob pro jednotlivá roční období, proto Vám nic nebrání svůj oblíbený způsob užívat klidně celý rok.

Šátky se dají různě kombinovat, není výjimkou splést dva šátky dohromady, kombinovat vzorovanou šálku s jednobarevnou, je to jen a jen na Vás.

Nosit můžete vzorované šátky, které jsou rozhodně velmi oblíbené. Škále barev se meze nekladou a ke každému oblečení se dá najít ten pravý a vhodný. Letos budou stále in zvířecí vzory stejně jako puntíky a květy.

Kombinovat můžete i se vzory na oblečení. K pruhovanému tričku se dokonale hodí květovaný vzor a naopak, puntíky s proužky stále letí a klasika v podobě jedno či dvoubarevných šátků s jemným lemem udělají jejich nositelce nedocenitelnou službu.

Šátky nošené ke košilím patří mezi velmi oblíbenou kombinaci v řadách pracujících žen a často pomohou vyčarovat z nenápadného kostýmu naprosto okouzlující a elegantní model, ve kterém se jeho majitelka cítí uvolněně a šik.

V naší nabídce se objevují i nové druhy šál. Jedná se o oboustranné šály, které se pro svou kreativitu jistě stanou také velmi oblíbené.

A ještě jeden typ.

Nebojte se kombinovat šátky s různými dalšími doplňky, jako jsou různé korále nebo vhodná bižuterie. Když si dáte trochu práce s doladěním, sami budete se svou prací nad míru spokojené.Zanechat odpověď

Kolik je 13 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: