Moderní prostory k pronájmu pro pořádání akcí v Ostravě

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Restaurace Akord Ostrava

Dům kultury Akord v Ostravě-Zábřehu prošel rekonstrukcí, která budovu zbavila soc-realistického puncu. Akord se nyní může pyšnit moderním vzhledem, pěknými interiéry a dalšími prostory (sály, salónky, učebny, školící místnosti), vhodnými k pronájmu pro pořádání společenských akcí v Ostravě jako jsou koncerty, divadla, plesy, firemní večírky a prezentace, konference, školení, semináře, rodinné oslavy, promoce, svatby.

Pronájem sálů a salónků Ostrava

Plesová sezóna sice pomalu spěje ke svému konci, ale i přesto se ještě najde někdo, kdo na poslední chvíli shání prostor pro uspořádání plesu či podobné větší společenské akce přímo v Ostravě. DK Akord pronajímá k tomuto účelu Velký sál, který je plně vybaven zvukovou a světelnou technikou. V případě potřeby je možné pódium prodloužit o molo a tím vaši akci zpestřit např. o módní přehlídku. Pokud k pronájmu přiberete menší Hudební sál či

Pořádání svateb a rodinných oslav různé salónky, můžete v Akordu uspořádat společenskou akci až pro 1000 lidí.

Co je ale v tomto čase hodně aktuální, jsou přípravy na svatby. Pořádají se svatební veletrhy a svatební salóny se předbíhají v nabídkách pro zasnoubené páry. Tím, že se Akord specializuje na pořádání akcí na klíč, kdy kompletně zajišťuje i cateringové služby, není problém pro nás uspořádat vám svatbu, jakou si budete přát. Je libo komorní oslavu pro pár příbuzných nebo velkou akci pro několik desítek svatebčanů? Kromě vhodného prostoru pro vaši svatbu vám doporučíme a zajistíme kapelu, případně dýdžeje, do detailu vystrojíme svatební hostinu. Vše dle vašich požadavků. Vedle svateb se u nás pořádají i promoce a další rodinné oslavy.

Těšíme se na vás :-)Zanechat odpověď

Kolik je 7 + 5 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: