Nail art – udělejte z vašich nehtů ozdobu!

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Nehty jsou vizitkou každé ženy. Ať jsou přírodní nebo umělé, vždy by měly být čisté a upravené. Pokud však už nevíte, co s nimi dále nebo vás už nebaví stereotyp, dopřejte svým nehtům kapku extravagance. Popustit uzdu své fantazie nemusíte jen při výběru oblečení, ale také zdobení nehtů!

Nemusí hned jít o nepraktickou délku nebo atypické tvary, váš stereotyp mohou přerušit i malé kamínky nebo ručně malovaný ornament. I tak malá změna může vyvolat nečekané reakce a chválu okolí. Ať už jdete na ples, večeři, oslavu, do práce nebo do školy –  ozdobit nehty si můžete na každou příležitost.

Transfer folie

Hit posledních měsíců – fólie na nehty. S tímto malým zázrakem vyčarujete perfektní metalový efekt. Bezchybné nehty budou přitahovat pozornost všech okolních očí. Tento netypický motiv doporučujeme pro většinu večírků, na party a oslavy – úspěch bude zaručen. Kromě zlatých a stříbrných nehtů můžete vyzkoušet duhový nebo třpytivý motiv s hvězdami. Kreativitě se meze nekladou!

Glitry

Flitry, glitry, třpytky… disco éra se vrací nejen do našich šatníků a na hudební scénu, ale také na nehty! Glitry jsou dokonalým zdobením na plesy a večírky. S nimi budou vaše nehty zářit ve světle reflektorů. Jednoduše na libovolný lak nasypte vámi zvolené třpytky, nechte zaschnout spodní vrstvu a přelakujte opatrně bezbarvým lakem. Aplikace je stejně jednoduchá i u gellaku nebo gelových nehtů, vždy však záleží na značce a způsobu aplikace daného produktu.

Perličky, kamínky

Luxusní kamínky Swarowski jsou decentní a přesto velice luxusní způsob nail artu. Nehty můžete extravagantně ozdobit perličkami po celém povrchu nebo vsadit na eleganci jednoho kamínku. Vyhněte se však přeplácanosti, může se dostavit nechtěný laciný efekt a vaše nehty budou vyhlížet jako nepovedená disco koule. Speciální perličky a kamínky na nehty se připevní pomocí lepidla, a poté zafixují vrchním lakem.

Samolepky na nehty

Nejedná se o neatraktivní lepítka pro malé parádnice, ale o speciální samolepky určené ke zdobení nehtů.Samolepky na nehty je klasický způsob, kterým lze zkrášlit přírodní nehty i nehty potažené gelem. Aplikace je velice jednoduchá a poradí si s ní i nehtařky začátečnice, stačí nálepky na nehty aplikovat pod modelovací gel nebo lesk a moderní ozdoba je na světě.

Razítka na nehty

Možná si říkáte, jak ta úřednice za přepážkou nebo ta mladá slečna v tramvaji mohla vykouzlit na tak malém prostoru tak nádherné a propracované obrazce? Odpověď je jednoduchá: razítka na nehty. Metoda razítkování je vhodná pro přírodní, akrylové i gelové nehty. Potřebujete tiskací hlavu, art lak a destičku se zvoleným vzorem. Pokud si říkáte, že to nebude zrovna levná záležitost, vezměte v úvahu kolik krásných motivů, můžete na svých nehtech vykouzlit!

 Zanechat odpověď

Kolik je 11 + 7 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: