Nano ochrana dodá dřevu jedinečné vlastnosti

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Dřevo je velmi oblíbenou surovinou, která se používá již velmi dávno. Předměty vyrobené ze dřeva jsou oblíbené ať už v domácnosti nebo zahradě. O tyto povrchy je třeba pečovat, aby si co nejdéle zachovaly svou podobu. Nanotechnologie je nápomocná i v tomto případě.

Produkty vyrobené na bázi nanotechnologie dokáží změnit vlastnosti povrchů. Po nanesení nano ochrany bude povrch odpuzovat vodu, oleje a jiné tekutiny. Nečistoty se nedokáží přilnout k povrchu a jejich odstranění bude jednodušší. Tyto vlastnosti může získat i dřevěný povrch.

Podívejme se na všechny výhody plynoucí použitím nano ochrany:

  • Povrch bude odpuzovat vodu, oleje a jiné tekutiny.
  • Vytvoří se efekt lotosového květu a čištění povrchu bude jednodušší.
  • Nano ochranná vrstva je UV stabilní a odolná vůči běžným chemikáliím, takže povrch si své vlastnosti udrží déle.
  • Dřevo nezmění vzhled, prodyšnost ani pocit na dotek a přesto získá unikátní vlastnosti.
  • Na dřevě se růst mechů, hub a plísní značně sníží nebo zcela vymizí.
  • Získáte kvalitní produkt vyrobený odborníky na nanotechnologie z Německa.
  • Naimpregnovaný povrch je nezávadný pro potraviny.

Spotřeba se pohybuje mezi 25-100 ml/m2 v přímé závislosti na savosti podkladu. Orientační výpočet je možné realizovat touto rovnicí: 10ml / m2 na každý milimetr tloušťky materiálu. Materiál musí impregnaci pořádně nasát! Životnost je díky UV stabilitě, odolnosti vůči oděru a chemikáliím (do 12,5 pH) počítána v měsících. Dřevo nesmí být ničím natřené a musí být savé.

Nano ochranu dřeva v nabídce společnosti NanoProm. Kromě tohoto produktu naleznete i další, které jsou vhodné k ošetření mnoha povrchů. Vstupte do světa nanotechnologie a užívejte si výhody této jedinečné technologie.Zanechat odpověď

Kolik je 10 + 15 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: