NaturaMed: zdraví z přírody až do domu

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Jste si na 100% jisti, že máte ve své stravě dost vitaminů, esenciálních mastných kyselin i antioxidantů? Pokud jíte denně ovoce, zeleninu a hlavně ryby, pak nejspíš ano. Jenže takový jídelníček má jen málokdo. Proto si musíme pomáhat přírodními doplňky stravy. Jedny z nejúčinnějších na trhu prodává firma NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

NaturaMed a Omega-3

Vlajkovou lodí firmy je přípravek Omega-3. NaturaMed v jedné malé tobolce koncentruje Omega-3 mastné kyseliny z tučných mořských ryb těch nejčistších moří. Norské laboratoře společnosti NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o. provedly od roku 1992 stovky studií a prokázaly pozitivní vliv přípravku na srdce, krevní oběh, cholesterol, mozek, svaly i klouby.

„Ustálil se mi tlak, snížil se mi cholesterol a mám dobrou náladu“

- – Pravomila S., 73 let, Liberec

Omega-3 značky NaturaMed si našla tisíce spokojených zákazníků i v České republice. Díky věrnostnímu programu a distribuci až do domu můžete mít přípravku vždy dostatek – stačí si objednat testovací balení a vyzkoušet blahodárné účinky přípravku Omega-3 od Naturamed Pharmaceuticals s.r.o. doslova na vlastní kůži.

A co další přípravky?

Po úspěchu přírodní Omegy-3 přišla společnost NaturaMed s řadou dalších výrobků. Citlivé téma prostatických problémů řeší přírodní přípravek ProstaXin. Ten díky sterolům získávaným z rostliny Saw Palmetto přinese účinnou pomoc při zbytnělé prostatě.

ProstaXin je možné stejně jako ostatní výrobky firmy Naturamed Pharmaceuticals s.r.o. dostávat až do domu v pravidelných zásilkách.

Antioxidanty a všeléky NaturaMed

Podobně jako Omega-3 a ProstaXin, i další dva výrobky pro zdraví firmy NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o. jsou čistě přírodní. OmegaMarine z mořského lososa obsahuje překvapivou koncentraci snadno vstřebatelných antioxidantů a bájemi opředený Žen-šen snad ani nemusíme podrobněji popisovat – všestrannější bylinu na světě nenajdeme.

Zaujaly vás přípravky pro pevné zdraví Naturamed? Prohlédněte si oficiální stránky firmy NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o., kde najdete jak podrobné popisy všech výrobků, tak i zkušenosti spokojených zákazníků.

DLE příbuznéZanechat odpověď

Kolik je 3 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: