Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Hledáte rychlou nebankovní půjčku bez nahlížení do registru dlužníků a bez potvrzení příjmu? Nabízíme vám férové a transparentní řešení v podobě půjčky od Acema Credit. Půjčka od 100 000,- Kč až do 5 000 000,- Kč na cokoliv – od vánočních dárků až po koupi nové nemovitosti. Na rozdíl od bankovních půjček je naše půjčka dostupná opravdu každému – nevadí nám, že máte zápis v registru dlužníků a ani nepotřebujeme znát váš příjem. Pro poskytnutí půjčky stačí pouze vlastnit nemovitost (byt, dům, chata, pozemek, kamcelář, apod.) nebo mít ručitele s nemovitostí.
Peníze jsou vám k dispozici ihned po podpisu smlouvy. Smlouva je naprosto transparentní a přehledná a bod po bodu ji s vámi projde náš finanční specialista. Splatnost půjčky si zvolíte sami, máte možnost půjčku splatit do 1 roku, nebo až za 20 let. Pokud budete mít s časným splacením půjčky problém, můžete nás požádat o oddložení termínu splatnosti půjčky, snažíme se vycházet klientům vstříc a individuálně s nimi upravit splátkový kalendář. U nás se nemusíte bát žádných nesmyslných registračních poplatků, a poplatků ještě před samotným zpracováním žádosti, které vyřízení půjčky akorát zbytečně prodlužují. Požádat o půjčku můžete kdykoliv, jsme tu pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Banka mi nechce půjčit. Proč?

Pokud jste někdy měli potíže se splácením některé z půjček, či třeba omylem nezaplatili účet za mobilní telefon, dostali jste se pravděpodobně do registru dlužníků SOLUS či do jiného registru dlužníků. Kvůli tomu jste pro banku rizikový klient, a tak se rozhodne Váši půjčku zamítnout. Další možností je, že jsou Vaše měsíční příjmy nízké a nesplňují interní kritéria pro poskytnutí půjčky. Ano, cítíte to jako nefér, protože disponujete dostatečnými prostředky k tomu, abyste půjčku spláceli, a přesto je zamítnuta. Bohužel je to tak. Bankovní instituce, které vyžadují výpis z bankovního konta, potvrzení o výši Vašeho měsíčního příjmu, výpis telefonního účtu, pevnou linku do práce a k tomu ještě prověřují registry, většinou skončí u zamítnutí Vaší žádosti. S našimi finančními produkty nic takového nepotřebujete. Jediné co vyžadujeme, je ručení nemovitostí.Zanechat odpověď

Kolik je 10 + 10 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: