Nejen za nákupy v Praze, objevte Brazílii v Europarku

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Cestujete rádi? Zajímáte se o jižní Ameriku? Není moc možností, kde v Praze najít exotiku. Přijďte zažít exotické odpoledne. Nakupujte a bavte se.

Exotické odpoledne plné zábavy!

Obchodní centrumEuropark připravilo na pondělí 12.4.2014 14-18 hod speciální dětské exotické odpoledne ve spolupráci s Intersparem a filmem Rio 2, který je právě v kinech. Brazílii najdete v prostoru u Intersparu v přízemí našeho obchodního centra. Pro všechny návštěvníky je připraven pestrý program.

Zažijte Brazílii na vlastní kůži.

Celým odpolednem Vás budou provázet postavičky z filmu Rio 2 Nico a Pedro. Budete si připadat jako kdyby jste se najednou ocitli na nejvyhlášenějším karnevalu na světě v Brazílii. Součástí programu je taneční školička samby, typického brazilského tance. Všechny dětské návštěvníky jistě potěší možnost vyfotografovat se s živými papoušky, odnesou si fotografie téměř jako z brazilského pralesa. Pro dospělé návštěvníky je připravena ochutnávka originálních brazilských specialit. Budete se moci také zúčastnit soutěže v rozpoznávání různých druhů exotického ovoce nebo třeba střelby na terč a skládání puzzle. Během odpoledne bude připraveno ještě více různých her a soutěží, ve kterých můžete získat sběratelské album a kartičky Rio 2.

Nákupní centrum Europark se těší na Vaši návštěvu.Zanechat odpověď

Kolik je 8 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: