Nejlepší obchodní centrum na nákupy v Praze

Diskuzní Fórum: CeskeForum




Pokud právě přemýšlíte, kam vyrazíte za nákupy v Praze, máme pro Vás tip. Europark, to je oblíbené nákupní centrum, kde výhodně nakoupíte vše co potřebujete, ať už sháníte něco na sebe nebo třeba potřebujete něco do domácnosti.

Obchodní centrum pro náročné

Chcete si užít nákupy v Praze? Vyrazte do Europarku. Toto obchodní centrum nabízí víc než jen nákupy. Vybrat si můžete z více než 69 obchodů, kaváren a restaurací. Najdete zde také provozovnu služeb, jak poštovních, tak i bankovních. Pro Vaše ratolesti je zde připraven pirátský dětský svět zdarma. Samozřejmostí je pohodlné parkování na venkovním nebo krytém parkovišti.

Připravte se na léto s Europarkem

Obchodní centrum Europark je pro Vás otevřeno denně od 9 do 21 hodin. Využijte akční nabídky našich obchodů. Připravte se na léto a zastavte se na nákupy v Praze do Europarku Štěrboholy. Obchodní centrum Europark nabízí mnoho obchodů nejen s módou, kde si vyberete to nejlepší z nejnovějších kolekcí. Zastavte se do prodejny H&M pro plavky z nové kolekce pro celou rodinu. Léto se nezadržitelně blíží a je čas si pořídit nejdůležitější kousek na léto-plavky. Plavky z kolekce H&M jsou podle nejnovějších trendů, pohodlné a slušivé. Sportujete rádi? Jezdíte v létě na kole? Nyní si v Europarku můžete pořídit kolo nové. Běžte do prodejny Hervis, kterou najdete v 1.patře. Hervis to je svět sportu s obrovským výběrem. A nyní nabízí akci čím dražší kolo, tím vyšší sleva. Přijeďte si pro slevu na všechna jízdní kola ve výši 20% – 30%. Nezapomeňte se také zastavit pro nějakou novou knížku na léto v knihkupectví Neoxluxor. A pokud nakoupíte ve vaší oblíbené dm drogerii nad 500 Kč, získáte tak bonus 50 bodů na Vaše zákaznické konto.

Využijte akční nabídky a užijte si Vaše nákupy v Praze – obchodní centrum Europark Štěrboholy se na Vás těší.



Zanechat odpověď

Kolik je 6 + 7 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: