Novodobé online hry – zahrajte si kdekoli a kdykoli

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Pro všechny milovníky her na netu máme několik nadmíru zajímavých tipů, které je prostě nenechají odejít od obrazovky PC. Ať už dáváte přednost strategickým hrám, vesmírným střílečkám, casual hrám, případně fantasy zábavě, následující bezplatné online hry, které si můžete užít naprosto bezplatně díky svému prohlížeči, vás na 100 % pobaví na několik sáhodlouhých dnů. Pohodlně se na své židli usaďte a nechte se zatáhnout do netradičního, vtipného a mnohdy také ne příliš bezpečného online světa plného skvělých her.

Dlouze očekávaná akční hra Merc Elite je konečně zde. Její skalní fanoušci, kterých se v tuzemských vodách vyrojilo poměrně dost, již netrpělivě okusovali počítačové kabely ve snaze alespoň trošku urychlit dlouho očekávanou registraci. U této akční hry je možno zvolit jednu z 5 hratelných skupin které se můžou pochlubit zajímavými dovednostmi. Někteří válečníci si vaši přízeň získají svými strategickými vlastnostmi, u některých můžete třeba ocenit výbornou výzbroj a výstroj vojáků, která odolá kdejaké střele a možná, že zvolíte vojáky, kteří vynikají v bojích na daleké vzdálenosti. Ať už se v online hře MercEliterozhodnete pro jakoukoli bojovou skupinu, výsledek konečných bitev máte jenom ve své moci.

Pokud vám dobrodružství ve vesmíru nic moc zrovna neříká, vyzkoušejte si, jaké to je, když bojujete proti takřka neporazitelným nepřátelům. Na souboj musíte vyzvat krutého dračího vládce a změřte síly se zlým dračím ohněm, který likviduje vše živé. U hry Drakensang Online může být vítězem pouze jeden element. A to pouze lidský anebo ten zvířecí. Dokážete převrátit bolestný osud lidského pokolení v jeho prospěch? Nebo podlehnete jako tisícovky odvážných hrdinů před vými a zanacháte lidské pokolení na pospas dračí krutovládě? To, jak dopadne závěrečná bitva mezi vámi a dračími bojovníky si odhadnout určitě netroufneme. Prozradit vám však můžeme, že půjde o boj na život a na smrt.Zanechat odpověď

Kolik je 11 + 3 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: