Nový Zeleneč nabízí rodinné domy, bytové domy a plnou občanskou vybavenost

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Vizionářský projekt Nový Zeleneč nabízí rodinné domy, vila domy a byty všech dispozic. Součástí výstavby je kompletní zázemí – škola, školka, ordinace lékařů a lékárna, dětská hřiště, restaurace a obchody. Díky vlakové zastávce Mstětice je Nový Zeleneč napojený na přímou dopravní linku do centra Prahy s dojezdem do 26 minut. Exkluzivním prodejem tohoto projektu byla pověřena realitní kancelář LEXXUS, jedná se o významnou akvizici, kterou do společnosti přináší její nová spolumajitelka Simona Otavová.

 

Developerský projekt, který myslí na lidi

 Nový projekt v obci Zeleneč-Mstětice patří k ojedinělým developerským počinům roku 2022, za kterým stojí investor Josef Lébr. Na rozhlehlé ploše postupně vyrostou rodinné vily se zahradami, vila domy a bytové domy s nabídkou všech typů dispozic. Součástí projektu je fotbalové hřiště s multifunkčním sportovištěm, škola, školka, ordinace lékařů a lékárna, restaurace, obchody i nový kostel na náměstí. Obrovskou devizou je vlaková zastávka přímo u projektu, která obyvatele Nového Zelenče doveze pohodlně do centra Prahy za 26 minut. Za pouhých 15 minut se potom dostanete autem na metro Černý Most, kde jsou k dispozici další obchody a služby. „Nový Zeleneč je projekt s přesahem a vizí. Již v první etapě vyroste nová zástavba s kompletní nabídkou domů i bytů, která bude disponovat vlastní občanskou vybaveností, rychlou a snadnou dostupností do Prahy a krásný okolím“ říká Simona Otavová, spolumajitelka LEXXUS.

 

Nový Zeleneč jsou nejen domy a byty, ale i 42 hektarů zeleně

Součástí projektu budou dětská hřiště, parky a bezpečné chodníky lemované stromořadími. Sousední 18jamkové golfové hřiště nabízí sportovní relax, ale také podtrhuje klidnou atmosféru celého projektu. Okolí Nového Zelenče je plné cyklostezek, přírodních památek, hradů a zámků. „Věříme, že noví majitelé domů a bytů najdou v Novém Zelenči svůj vysněný domov“ říká Denisa Višňovská, partner LEXXUS.

 

 

O firmě LEXXUS

LEXXUS – experti na novostavby

LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již od roku 1993 se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem mezi pražskými realitními kancelářemi. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky.

LEXXUS se rovněž specializuje na consultingové služby spojené s přípravou developerských projektů – posouzení celkové koncepce projektu, návrh bytového mixu, standardu vybavení a prodejních cen za účelem maximalizace zisku developera.

Součástí realitní kanceláře LEXXUS je značka LEXXUS NORTON, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí. Do nabídky luxusních domů a bytů v Praze a okolí umisťuje pouze nemovitosti, či developerské projekty, splňující náročná kvalitativní kritéria a klientům poskytujeme odpovídající komplexní a zároveň individuální servis, včetně právního zajištění či poradenství při investování do nemovitostí.

Úzce spolupracujeme s mezinárodní společností Savills, jednou z předních světových realitních kanceláří s historií sahající až do roku 1855. Tato jedinečná kombinace mezinárodního realitního poradce a vedoucí místní realitní kanceláře poskytuje kompletní spektrum služeb na realitním trhu. Savills nabízí širokou škálu specializovaných služeb od investičního poradenství, oceňování, agendy pronájmů a správy nemovitostí přes konzultace v oblasti výstavby a plánování projektů až po průzkum trhu. Savills patří s více než 600 kancelářemi a 35 000 profesionály po celém světě k předním globálním poradcům v oblasti nemovitostí. V České republice společnost působí od roku 2017.Zanechat odpověď

Kolik je 3 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: