Nožířské produkty Solingen jsou zárukou té nejvyšší kvality

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Co si vybavíte pod slůvkem Solingen? Někteří z vás možná menší německé město, milovníci gastronomie a vaření však bezpochyby nože a nůžky té nejvyšší kvality. Firma Solingen vznikla přesně v roce 1814 a navázala na poměrně dlouhou tradici rodiny Wüsthof, která se na výrobu nožů, nůžek a dalších produktů nezbytných pro domácnost specializovala takřka od nepaměti. Nože Solingenmají ve světě jméno, neexistuje snad ani jeden šéfkuchař, v jehož zásobách by jich nebylo dostatečné množství. Najdete je v kuchyních těch nejluxusnějších restaurací, ale možná vás jejich přítomnost překvapí i v kredencích a zásuvkách vašich babiček nebo dokonce i prababiček. Solingen je zkrátka označení pro výrobky té nejlepší kvality, které se drží na pomyslném vrcholu žebříčku již nějaké to desetiletí.

Ústředním produktem firmy Solingen jsou samozřejmě nože. V obsáhlé nabídce firmy Solingen naleznete tohoto nepostradatelného kuchyňského společníka hned v několika nepřeberných obměnách. Existují univerzální nože, které se stanou neopomenutelnou součástí vašeho příborníku, ale třeba také speciální druhy nožů na zeleninu, maso, šunku, pečivo, ovoce. V nabídce společnosti Solingen jsou zastoupeny také filetovací nože, loupací, špikovací nebo dekorační nože, se kterými můžete vyčarovat luxusní hostinu, kterou bude škoda spořádat.

Ale proto, abychom nezapomínali ani na ostatní výrobky Solingen, musíme zmínit, že tato společnost po celém světe vyváží také nůžky té nejvyšší kvality, které najdou využití jak v domácnostech, tak v profesionálních holičstvích. V nabídce firmy Solingen najdete nůžky do domácnosti, nůžky kadeřnické i krejčovské. Jak již výše zmíněné značkové nože, tak nůžky a veškeré další výrobky firmy Solingen jsou vyrobeny jenom z materiálů té nejvyšší kvality a proto si na ně výrobce může dovolit celoživotní záruku vztahující se na konstrukční a materiálové vady.Zanechat odpověď

Kolik je 11 + 5 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: