Oboustranné ploty s estetickou konstrukcí

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Již delší dobu řeším dilema, pro jaký plot se rozhodnout. Náš dům je zcela běžný, není ničím zvláštní, proto jsem jej chtěl oživit novým plotem. Pletivo už dávno není v módě, a tak jsem chtěl něco, co bude mít dlouhou životnost, bude to praktické a pokud možno bezúdržbové. Upřímně už mě nebaví stále co dva roky trávit léto natíráním plotu. Odpadly nám tedy pletivové ploty a také dřevěné, protože z hlediska údržby bych si moc nepomohl. Zbývají ještě kamenné, kované a betonové ploty. Co si tedy vybrat? Kované ploty jsou sice krásné a dům by jistě oživily, nicméně jsou velmi drahé a to si nemůžu dovolit, jenže kamenné ploty zase působí hrozně masivně.

Nezbývalo mi, než si najít, jak vypadá betonový plot, abych věděl, zda by se tento typ plotu hodil k našemu domu. Zajel jsem proto do vzorkové prodejny a popravdě jsem byl přímo nadšen. Tolik různých provedení, designových vzorů a barev plotu jsem opravdu nečekal. Navíc jsem zjistil, že můj dobrý přítel si před několika měsíci nechal betonový plot shodou okolností od stejné firmy instalovat a nemůže si ho vynachválit. Prý jsou betonové ploty prakticky nezničitelné, jsou pevné a přitom pružné, nic jim neublíží a nemusíte se o ně vůbec starat.

Pro mě byla důležitá i designová stránka plotu, nejprve mě zarazilo, že jsou betonové ploty dekorovány pouze z jedné strany, potom jsem ale objevil oboustranné betonové ploty, které to u mě vyhrály na celé čáře, hned jsem měřil, kolik metrů plotu budu potřebovat a objednal jsem si betonový plot dekorovaný z obou stran v barvě antracitu. Ten našemu domu dodá chybějící šmrnc. Pokud i vy sháníte elegantní plot kolem vašeho domu, vsaďte na betonový plot od Betonovéploty.net, který bude chránit váš dům proti nezvaným návštěvníkům a zároveň bude působit také esteticky.Zanechat odpověď

Kolik je 9 + 15 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: