Polovina bytů v Rezidenci U Boroviček je již prodána

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Navzdory koronavirové krizi a letním prázdninám hlásí vyhlášená realitní kancelář LEXXUS skvělá prodejní čísla. Tři měsíce po spuštění prodeje bytů v projektu rezidence U Boroviček již prodali 50 % bytů.

Letošní jaro a začátek léta byl ve znamení izolace, krize a černých scénářů. Pro realitní trh však platí trochu jiná pravidla. Úspěch určuje kvalita, originalita a lokalita. V ambiciózním projektu rezidence U Boroviček spojily síly renomované architektonické studio, butikový developer, dokonalá lokalita vilové čtvrti a zkušení realitní makléři a úspěch se dostavil okamžitě. Polovina bytů je již prodána.

Pro rezidenci U Boroviček je charakteristická komorní atmosféra, vysoký standard vybavení a perfektní lokalita. Všechny byty o velikosti 1+kk až 4+kk jsou obklopeny zelení a disponují balkónem, terasou nebo předzahrádkou. Třípatrová rezidence zasazená citlivě do vilové zástavby Bílé Hory nabízí majitelům bytů vynikající dostupnost do centra Prahy i na letiště. Součástí rezidence jsou podzemní garáže, sklepy, možnost dobíjení elektromobilů ale také technologie na využívání solární energie a zadržování dešťové vody.

„Nových kvalitních nemovitostí je v Praze dlouhodobě málo a kvůli koronaviru nebo jiné krizi se zájem o jejich koupi nesníží,“ říká Peter Višňovský, ředitel z LEXXUS NORTON a dodává: „Prodejní úspěch rezidence U Boroviček jsme předpokládali. Kvalita, originalita a dobrá lokalita jsou tři nejsilnější prodejní argumenty pro naše makléře a v projektu rezidence U Boroviček jsou všechny tři v naprosté harmonii. Být součástí tak výjimečného projektu je pro nás vždycky zážitek.“ 

LEXXUS NORTON_RUB_vizualizace (2)LEXXUS NORTON_RUB_vizualizacelexxus-norton_rub_armatura_stěn_1np_optimized

 Zanechat odpověď

Kolik je 8 + 4 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: