Pořiďte si štěňátko v chovné stanici

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Koukáte se po novém společníkovi ze zvířecí říše? Pokud byste chtěli pejska s rodokmenem, s nímž budete moci navštěvovat výstavy, dobře učiníte, pokud kontaktujete konkrétní chovnou stanici. Pouze tak budete mít zaručeno, že pochází z prověřeného rodu. Novinky o chystaných přírůstcích často podávají přímo chovatelské stanice, proto si zvládnete nového psa zavčasu vybrat a rezervovat.

Bullmastif, mops, popřípadě buldoček?

Jaká plemena psů patří dnes mezi ta nejoblíbenější? Zaručeně můžeme potvrdit, že najisto to jsou bullmastif štěňata, krásná mops štěňata, popřípadě francouzský buldoček štěňata. Odpočátku byl bullmastif hlídacím plemenem, proto si žádá stabilní vedení. Jestliže jej řádně vycvičíte, odvděčí se vám perfektní oddaností a absolutní ochranou. Francouzský buldoček a mops jsou rasou menší velikosti, jež mají humornou, přátelskou a srdečnou charakteristiku. Navzdory své neústupnosti jsou rasou jednoduše vycvičitelnou. Teď už je jen na vaší volbě, zdali to vyhraje francouzský buldoček, bullmastif, anebo mops, štěňata těchto plemen jsou prostě úžasná.

Chovatelská stanice Madbull Farm inzeruje mops štěňata a francouzský buldoček štěňata

Chcete-li štěně s průkazem původu, z doporučovaných chovatelských stanic je nejlepší Madbull Farm, jejíž vznik se datuje do roku 1992 a psi z Madbull Farm si vozí ocenění také ze světových výstav. Dnes jsou ihned k mání francouzský buldoček štěňata, před pár týdny se narodila roztomilá a zdravá štěňata. Proto se nebojte chovnou stanici Madbull Farm oslovit a zjistit si podmínky prodeje a převzetí štěněte.

K odběru jsou rovněž mops štěňata, jež jsou nepředstavitelně půvabná. Jmenovaní psi si velice snadno osvojují návyky domácnosti a spřátelí se s každým jejím členem i dětmi. Světoví šampiony rasy mops mají v rodném listě právě stanici Madbull Farm.Zanechat odpověď

Kolik je 2 + 5 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: