Proč mít ochranný obal na mobilní telefon?

Diskuzní Fórum: CeskeForum
V této hektické době již málokdo nemá nějaký ten chytrý smartphone, který ovšem pro pořízení vyžadoval poměrně vysokou prvotní investici. Proto o něj celá spousta z nás pečuje jako o „oko v hlavě“. Aby chytrý mobil sloužil, co nejdéle, je nutné věnovat mu náležitou péči. Jeden nešikovný pohyb může z vašeho chytrého společníka nadělat menší hromádku součástek a čipů, jejíž smontování může obsah vaší peněženky náležitě ztenčit. V případě, že chcete svůj mobilní telefon ochránit před nějakým tím škrábancem nebo nevratným poškozením, pořiďte si ochranný obal na mobil.

Pouzdro na mobil však plní více, než jenom ochranou funkci. Jestliže vaše rozhodnutí padne na kvalitnější materiály, mezi které patří např. kůže, můžete se navíc pochlubit dokonalým stylovým doplňkem, kterého si zajisté všimne také vaše okolí. Kvalitní kožený obal na mobil vás zaručeně potěší nejenom svým unikátním designem, ale zejména také dlouhou životností. Taková životnost koženého obalu je oproti méně kvalitním materiálům opravdu nesrovnatelná. Pokud tedy chcete, aby byl váš chytrý telefon chráněn před vnějšími vlivy včetně mechanického poškození pokud možno co nejdéle, je sázka na kožený obal sázkou na jistotu.

V případě, že kromě kvality vyznáváte též nadčasový vzhled, prohlédněte si kolekci belenty.com, která je dílem dvou designérů z Ženevy a našeho hlavního města Prahy, jež se rozhodli vdechnout pouzdrům na tablety a mobily svůj jedinečný styl a osobité kouzlo. Luxusní belenty pouzdra jsou šita pouze ručně na území České republiky jen z nejkvalitnějších materiálů, mezi které patří například pravá italská kůže. Každý obal ze značkové kolekce belenty je naprostým originálem. V případě zájmu je možno jej doplnit o iniciály vašeho jména. Potřebujete snad ještě nějaký další důvod, proč si pořídit originální pouzdro na chytrý telefon, které ochrání vašeho mobilního miláčka před poškrábáním, popřípadě nevratnou destrukcí?Zanechat odpověď

Kolik je 6 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: