Revize-elektro-praha.cz – Levné a rychlé revize elektroinstalace

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Bezpečným, vždy dostupným a ověřeným partnerem, který ve vašem objektu, firmě, administrativní budově nebo třeba výrobní hale realizuje revize hromosvodů a revize elektrospotřebičů, je společnost revize-elektro-praha.cz. Firma provádí veškeré revize elektroinstalace v Praze, ale také v celé republice s použitím té nejmodernější techniky.

Revize Elektro Praha – partner pro bezproblémové revize elektroinstalace

Spol. Revize Elektro Praha provádí měření zařízení vysokého a velmi vysokého napětí, realizuje opravy a montáže v rozvodnách 22kV, 110 kV, 220 kV, 400 kV, kde provádí rovněž elektrorevize. Do kompetencí společnosti spadají také montáže, elektrorevize i opravy vypínačů AEG(ALTSOM)S1 – 123 kV a 245 kV, vypínačů ALSTOM GL 31/312F1, vypínačů ALSTOMHVX 22 kV – izolovaných vákuem a rozvaděčů GMA – izolovaných plynem SF6. Nabídka společnosti zahrnuje rovněž měření velmi malých přechodových odporů a spínacích časů a plnění přístrojů plynem.

Revize elektrospotřebičů jsou povinné

Zákonem uložená povinnost provádět revize elektrospotřebičů je nutné zejména kvůli bezpečnosti práce, zdraví i ochraně zaměstnanců. Zaměstnavatel je dle zákona povinen nechat provést revize elektrospotřebičů a to včetně revize hromosvodů. Společnost revize-elektro-praha.cz se navíc pří provádění revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů zavazuje k ozkoušení, oštítkování a přeměrení. Hodnoty jsou pak zapisovány do revizních karet.

Před zásahem blesku vás ochrání revize hromosvodů

Zásah bleskem je nebezpečím pro stavby, občany, stavby, instalace i inženýrské sítě, a kvůli tomu se jako ochrana instalují hromosvody. Dalším ochranným činitelem je pak právě revize hromosvodů. Při stavění nového hromosvodu provádíme tzv. výchozí revize. Prováděny jsou rovněž periodické revize hromosvodů nebo mimořádné revize hromosvodů.Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 7 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: