ESHOP NA ROLETY A ŽALUZIE

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Okny přichází do interiéru světlo a také pohledy zvenčí. Světlo je někdy příliš ostré, oknem do místnosti v letních měsících vstupuje s ostrým sluncem i nepříjemné horko. Někdy také ráno nechceme, aby nás světlo rušilo ze spánku, pokud si chceme přispat.
Před pohledy zvenčí se snažíme zachovat svoje soukromí a nechceme, aby náhodný kolemjdoucí viděl v místnosti každý náš pohyb jako ve výkladní skříni.
Především z těchto důvodů opatřujeme naše okna doplňky pro zajištění soukromí a regulování příchozího světla. Asi nejtradičnější způsob jak si chránit soukromí a poradit si s nežádoucím světlem je v našich krajinách používání závěsů v kombinaci se závěsy. Záclony jsou průsvitné, ale do místnosti je přes ně špatně vidět. Mohou být trvale zatažené, v místnosti je dostatek světla a přitom je zachováno také soukromí. K tomu jsou doplněny závěsy, které je možno zatáhnout proti ostrému slunci, k zastínění místnosti a k poskytnutí komfortu úplného soukromí. A co rolety a žaluzie?

plisované žaluzie

plisované žaluzie

Rolety a žaluzie

Rolety a žaluzie jsou modernější alternativou záclon a závěsů. Obecně se dá říci, že žaluzie mají univerzálnější při regulaci světla díky systému naklápěcích lamel, které je možné také stahovat a zatahovat v okně. Klasickým zástupcem žaluzií jsou hliníkové horizontální žaluzie. Rolety jsou uzpůsobeny především k účinnému stínění a zatemnění místnosti. Klasickým zástupcem rolet jsou látkové rolety.
Vývoj stínící techniky jde stále kupředu a výrobci vylepšují vlastnosti svých produktů. Vývoj nových rolet se inspiruje výhodami žaluzií a naopak. Mezi takové doplňky patří např. roleta den a noc. Tato roleta vychází z látkové rolety s přihlédnutím na možnost účinnější regulace světla. Podobně probíhal vývoj oblíbené a časem prověřené vertikální žaluzie. Hliníkové lamely zde byly nahrazeny elegantní látkou a jsou zavěšeny svisle dolů. Tato žaluzie je velmi dekorativní, zachovává si účinnou regulaci světla, při velmi dobrém stínění až zatemnění místnosti.

římské rolety

římské rolety

 

rolety den a noc

rolety den a noc

Žaluzie a rolety lze koupit online

Všechny stínící doplňky je možné zakoupit prostřednictvím internetových obchodů se stínící technikou. Tímto nákup ušetříte nejen peníze ale také čas. Většina interiérových stínících doplňků je snadná na instalaci. Pokud se rozhodnete, že montáž provedete sami, ušetříte i částku, kterou by jinak požadovala montážní firma. Nákup přes internet je přehledný, můžete zvolit různý typ rolety do oken nebo žaluzie, zadat vaše rozměry, vybrat barevné provedení a vidíte cenu vašeho zboží. Ke stažení jsou k dispozici přehledné návody na zaměření a montáž.Zanechat odpověď

Kolik je 7 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: