Skladové regály a regálové systémy

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Regály a policové regály, regálové systémy vám usnadní organizaci skladu a uspoří místo. Můžete v nich uskladnit více materiálu.

Naleznete u nás širokou nabídku policových regálů, které můžete využít ke skladování nepaletovaného zboží v boxech nebo volně ložené. Nabízíme také skladovací systémy zvláště určené pro velké, těžké a objemné díly, balíky a jiné zboží. Materiály použité při výrobě nosných prvků konstrukce a polic zaručují velmi vysokou pevnost, nosnost. Naše kovové regály jsou ideální do skladů, kanceláří, archivů a výrobních hal. V naší nabídce se nachází také systémy kovových regálů s plastovými boxy.

Potřebujete ukládací regály s policemi k vystavování nabízeného zboží v prodejnách či prodejních skladech? Nevíte, jak efektivně uložit nářadí a nástroje v dílnách nebo zboží ve skladech? Nabízíme vám různé produkty pro různé účely. Netušíte, který regál z naší nabídky si pro své potřeby vybrat? Pomůžeme Vám optimalizovat skladové hospodářství.

Jsme připraveni vedle dodávky regálových systémů konzultovat a nabídnout speciální software skladové evidence s PDA mobilními terminály s propojením na váš stávající informační systém.

Součástí naší nabídky jsou také patrové regály. Zajišťují maximální využití nejen plochy, ale také celého objemu skladu. Pokud Vám tedy současný skladovací systém nestačí, nabízíme možnost jej efektivně navýšit. Patrové regály a plošiny zpracováváme zákazníkům na míru, můžete si tak být jisti profesionálním řešením přímo pro Vaše potřeby.

Pro podrobné informace o naší nabídce volejte na číslo 603 230 059, případně pište na e-mail: mandik@logiman.cz.Zanechat odpověď

Kolik je 14 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: