Služba Managed server ušetří Vaše náklady i Váš čas

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Služba Managed server, kterou nabízí společnost VSHosting patří v současnosti mezi její nejžádanější služby ze strany provozovatelů velkých internetových projektů a uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Součástí služby Managed server je kompletní správa serveru včetně jeho nákupu, umístění do jednoho z nejlepších datacenter v ČR, neustálý monitoring, servis do 60 minut i pravidelné a spolehlivé zálohování. Prostřednictvím služby managed server tak zákazníci mohou dosáhnout úspor až 70% nákladů a dostupnosti serveru až 99,99%.

Administrátoři jsou neustále k dispozici

Díky službě Managed server získá zákazník administrátory, kteří jsou k dispozici 24 hodin denně, čímž je zajištěna okamžitá reakce v případě potřeby. Administrátoři jsou pravidelně školeni a pracují podle přísných metodik a bezpečnostních protokolů, a tak je možnost pochybení snížena na minimum.

Díky službě Managed server je Váš server stále pod dohledem

V rámci služby Managed server je zajištěn neustálý monitoring serveru a jakákoliv abnormalita je okamžitě hlášena administrátorům. Monitorovací systém služby Managed server je tak schopen včas odhalit blížící se přetížení serveru a umožňuje včasnou reakci. Pokud již dojde k poruše serveru, garantuje společnost VSHosting dle zvolené varianty služby Managed server opravu serveru do 60 či 120 minut. Průměrná doba výměny serveru při poruše však činí pouhých 30 minut.

Služba Managed server poskytuje zabezpečené zálohování dat

Samozřejmostí služby Managed server je spolehlivé zálohování dat uložených na serverech, díky čemuž je možné kdykoliv data obnovit podle potřeby. Zálohování se provádí do oddělené lokality prostřednictvím zabezpečených šifrovacích tunelů, a tím je zajištěna maximální možná míra bezpečnosti zálohovaných dat.

Ideální řešení pro náročné zákazníky

Služba Managed server je komplexním řešením pro ty, kteří se chtějí věnovat svým internetovým projektům, aniž by byli rušeni starostí o správu serverů. Služba Managed server zajistí bezproblémový chod, nízké náklady a maximální výkon serverůZanechat odpověď

Kolik je 11 + 2 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: