Sob nábytek – Vraťte se do doby, kdy nábytek měl styl a kvalitu

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Masivní nábytek již má své jméno – Sob nábytek

Uvažujete o koupi nového nábytku do Vašeho bytu, restaurace, kavárny či dokonce hotelu? V tom případě bychom Vám rádi představili nezpochybnitelného krále v oblasti bydlení. Jedná se o klasický dřevěný masivní nábytek, který si i po několika desetiletích udržuje svou popularitu jak mezi konzervativci, tak i mezi mladými lidmi, kteří si rádi potrpí na nestárnoucí retro styl.

To vše a mnohem více Vám může nabídnout firma Sob nábytek, která se jako jedna z mála výlučně specializuje na dřevěný nábytek z masivu. Nechte se unést půvabem kusů severského nábytku značky Swedish Blond z borovice, ratanového nábytku Barika z banánového listu, či například latinskoamerického nábytku z řady Mexiko s charakteristickými rustikálními prvky. Vašemu oku bude bezesporu lahodit i pohled na luxusní anglický nábytek značky Chesterfield, který kombinuje moderní a klasický styl. Kožené sedačky z této série ve vás zcela jistě evokují pocit, že se nacházíte v interiéru šlechtického sídla.

Pokud i Vy dáváte přednost luxusnímu masivnímu nábytku před jeho klasickými kolegy, pak byste rozhodně měli zavítat na naše oficiální internetové stránky www.sobnabytek.cz, kde naleznete veškeré zboží s aktuálními cenami. V případě, že dáváte přednost osobnímu kontaktu, neváhejte si udělat menší výlet do naší kamenné prodejny v Teplicích, kde na 2 500 m2 naleznete kvalitní dřevěný nábytek z masivu ze všech koutů světa. Naši zaměstnanci se na Vás už teď těší.

Sob nábytek – oficiální stránky
Přidejte se k nám na Facebooku!

 Zanechat odpověď

Kolik je 7 + 15 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: