Společenské šaty jako nepostradatelný kus šatní skříně

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Maturitní období a období státnic již máme dávno za sebou. Sezona plesů se však teprve blíží. Co to pro velkou spoustu dívek znamená? Detailní přípravu, u které nemůže být zapomenuto ani na ty nejméně podstatně detaily. Hlavním artiklem, který je na benefičním plese, či na jiné společenské události základem všeobecného úspěchu, jsou nepochybně moderní plesové šaty. Jak je vybrat a na co bychom rozhodně neměli při jejich výběru zapomínat? To se dozvíte o pár řádků níže.

Základem dobrého výběru je vaše dobrá nálada. Ačkoli se vám tato skutečnost může jevit trošku podivně, jestliže nakráčíte do butiku naštvaná, ve stresovém rozpoložení nebo ihned po nepříjemném konfliktu s mužem, dětmi nebo rodiči, výběr šatů stoprocentně podlehne vaší mrzuté náladě a vám v takovou chvíli nebude zkrátka nic dobré. Proto přijďte do obchodu v dobrém rozpoložení, anebo s nějakou dobrou kamarádkou, která vám sdělí svůj osobní názor na daný model.

Zamilovaly jste si dlouhé společenské šaty, které jsou součástí vašeho bohatého šatníku již nějakou dobu, a vy jenom čekáte na to, až nastane vhodná příležitost provětrat je? Pak zvažte, jestli jsou konkrétně tyto šaty pro nadcházející společenskou událost opravdu vhodné. V případě, že se chystáte na honosný ples v pražské opeře, je docela nevhodné obléci si na sebe krátké ultrašaty zakrývající jen a pouze to nejnutnější. Pokud jste pozvaní na benefiční událost případně pravidelnou vesnickou tancovačku, bude výběr šatů zase o trošku jiný. Každá společenská událost si prostě žádá své a tomu byste měly pochopitelně přizpůsobit taktéž svou společenskou róbu.

Společenské plesové šaty dokonale ozdobí vhodně zvolený šperk případně plesová kabelka. Nezapomínejte se však při výběru těchto nezbytných doplňků řídit starým známým heslem – méně často znamená více. Kabelka – psaníčko, nebo třpytivý náhrdelník by měli vaše šaty podtrhnout a ne ji zbytečně přebít. Myslete na toto jednoduché pravidlo a staňte se opravdovou královnou plesu!Zanechat odpověď

Kolik je 4 + 15 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: