STRABAG staví Nové Modřany

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Byl vybrán generální zhotovitel pro rezidenční projekt Nové Modřany. Společnost STRABAG pokračuje podle pevně stanoveného harmonogramu ve výstavbě 4 bytových domů, které již mají hotovou přípravu pro základy. Dokončení je naplánováno na první kvartál roku 2023.

Všechny 4 bytové domy rezidence Nové Modřany budou postaveny v jedné etapě a nabídnou byty o velikosti 2+kk až 3+kk. Díky přímé tramvajové lince budou noví majitelé bytů v centru Prahy za 20 minut a napojení na pražský okruh umožňuje plynulé spojení na D1, ostatní dálnice i letiště.

STRABAG patří k předním stavebním společnostem působícím v České republice. Firma je součástí nadnárodního stavebně-technologického koncernu STRABAG a svou činností pokrývá všechny obory stavebnictví, včetně dopravního a pozemního. Díky koncernovému know-how a partnerské spolupráci s dalšími koncernovými firmami garantuje STRABAG u všech produktů kvalitu, odbornost a spolehlivost.

Jsme rádi, že se podařilo pro Nové Modřany zajistit tak výjimečného stavitele, kterým STRABAG je. Tuto stavební firmu předchází velké renomé a kvalita práce, a to je přesně to, co Nové Modřany jsou. Kvalitní bydlení bez kompromisů,“ říká Denisa Višňovská z LEXXUS.

 Zanechat odpověď

Kolik je 10 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: