Technologie s nekonečnými možnostmi

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Slovo nanotechnologie je stále známější pro širokou veřejnost. Lidé ji stále lepší a lepší poznávají. Tato technologie zkoumá věci na atomární úrovni, tedy ve velikosti nanometrů. Produkty, které jsou vyrobeny na bázi této technologie, dokáží předtím nevídané věci. Jsou schopny změnit vlastnosti povrchů k nepoznání.

Nano produktem se dá ošetřit mnoho povrchů. Může jít o sklo, textil, dřevo, keramiku, lakovaný povrch, nerez, chrom, plast, kámen či pórovité povrchy. Po nanesení se na povrchu vytvoří velmi tenká, pouhým okem neviditelná nano vrstva, která dodá povrchem zcela nové a jedinečné vlastnosti. Ošetřený povrch odpuzuje vodu, oleje a jiné tekutiny. Nečistoty se nedokáží přilnout k povrchu a jejich odstranění bude mnohem jednodušší. Povrch získá efekt lehkého čištění, tedy na čištění Vám bude stačit čistá voda a nemusíte používat čisticí prostředky. Nano ochrana je UV stabilní, díky čemuž se její životnost prodlouží.

Načrtli jsme několik výhod, které získáte použitím nano produktu. Nyní se ale podívejme na všechny výhody:

  • Povrch bude odpuzovat vodu a oleje.
  • Nečistoty odstraníte z povrchu snadněji díky efektu lehkého čištění.
  • Ušetříte čas a peníze, protože povrch netřeba tak často umývat a na čištění vám bude stačit voda.
  • Ochrana je dlouhotrvající díky UV stabilitě, odolnosti vůči čistícím prostředkům a oděru.
  • Ošetřený povrch je nezávadný pro potraviny, což dosvědčuje CBA certifikát.
  • Přispíváte k ochraně životního prostředí nižší spotřebou čisticích prostředků.

Nanášení nano ochrany je velmi jednoduché a zvládne ho každý bez problémů. Životnost ochrany je počítána v měsících. Při nanášení je důležité dbát na postup nanášení, který přímo ovlivňuje kvalitu a životnost ošetření.

Společnost NanoProm se specializuje na prodej nano produktů pro různé povrchy. V jejich nabídce najdete mnoho užitečného, od samotné nano ochrany, přes různé čističe a příslušenství až po antibakteriální oblečení. Navštivte stránky společnosti, vyberte si produkt podle potřeby a užívejte si výhody, které Vám nabízí technologie 21. století – nanotechnologie.Zanechat odpověď

Kolik je 3 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: