Ubytování Kouty nad Desnou – Jeseníky

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Jeseník je pohoří v severní části Moravy na hranici České republiky a Polska. Díky své malebné krajině bývá často nazýván „perlou“ tohoto regionu. Velkou popularitu zažívá koupání v přírodě. Horské minerální prameny zmírňují stres, pomáhají normalizovat fungování kardiovaskulárního systému, onemocnění dýchacích cest a další. Na počátku XIX. století, Vinzenz Priessnitz, místní farmář a léčitel, který se stal otcem české vodoléčby, objevil léčivé vlastnosti pramenité vody a začal s hydropatickou léčbou. Nelze opomenout lyžařské středisko, kde se nalézají všechny druhy sjezdovek – pro začínající lyžaře i profesionály, z nichž dvě jsou dlouhé přes dva kilometry s převýšením přes 500 m.

Zábava v rezortu a ubytování Kouty nad Desnou – Jeseníky

V Jeseníku vás středisko potěší širokou škálou aktivních sportů. Zde si můžete vyzkoušet jízdu na koni, zahrát si tenis, golf, kulečník nebo bowling, jít na bruslení, plavat v bazénu, oblíbená je i jízda na kole. V zimě, kdy je lyžařská sezóna v plném proudu, máte k dispozici speciální turistické autobusy.  Doporučujeme ubytování Kouty nad Desnou – Jeseníky. Stylové roubené chalupy nabízejí příjemný komfort. Půvabná příroda, rozmanitá krajina a čistý horský vzduch láká k aktivní dovolené nejen v zimě, ale i v teplých jarních dnech, nevyjímaje léto. Máte možnost si užít za rozumnou cenu čtyřhvězdičkový penzion s kvalitními wellnes službami a bazénem.

Ubytování Filipovice nenechá nikoho chladným

Krásná příroda, komfortní ubytování Filipovice – co více si přát. Penzion se nachází na slunném, krásně přístupném místě s nádherným výhledem na hřeben Jeseníků. Milovníky turistiky zajisté nadchnou hřebenové túry na Šerák, Praděd a Ovčárnu. Večery lze trávit v příjemných restauracích, které jsou v těsném sousedství, nechybí relax-centrum, obchod se smíšeným zbožím, netradiční likérka, zastávka autobusu a skibusu.Zanechat odpověď

Kolik je 13 + 15 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: