V Nových Chabrech se slavila glajcha

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Praha 03. 08. 2020: Nové Chabry zažily tradiční stavitelskou oslavu glajchy v plné parádě. Důvodem bylo dokončení hrubé stavby bytových domů z etapy F a G. Polovina bytů je k dnešnímu dni prodaná a noví majitelé se budou stěhovat do „svého“ již v létě 2021.

Každý stavitel ví, že když hrubá stavba dosáhne nejvyššího bodu a budova je dovedena do úrovně střechy, je co slavit. Glajcha je oslava, na které se děkuje, přeje štěstí a vrchol domu se zdobí opentleným stromečkem – glajchou, která chrání dům před nepřízní.

V Nových Chabrech to nebyla 30. 7. 2020 první oslava glajchy. Vizionářský developerský projekt Nové Chabry společnosti Star Group buduje v Praze 8 novou čtvrť s kompletní zázemím již od roku 2013. Prozatím utváří komorní atmosféru rezidenční čtvrti Nové Chabry 7 nízkopodlažních viladomů s byty 1+kk až 4+kk a 12 samostatně stojících vil. Soběstačná čtvrť s vlastí školkou, restaurací, potravinami, fitness centrem, vinotékou vyniká skvělou dostupností do centra (4 minuty od metra C Kobylisy) a krásnou přírodou.

Na oslavě glajchy se poděkováními nešetřilo. “Před 9 měsíci jsme poklepávali na základní stavební kámen a díky skvělé práci dělníků a technickému personálu jsme to i v tak obtížné době, jakou byla koronakrize, zvládli dotáhnout do úspěšného konce,“ chválil svůj tým Jiří Podaný ze stavební firmy Switelski. Společně s Talem Groznerem, šéfem české pobočky Star Group, slavnostně umístili na střechu jednoho z domu glajchu.

K 30. 7. 2020 byla dokončena hrubá stavba, osazují se poslední okna a práce se přesouvá do vnitřních prostor. Realitní společnost LEXXUS, která je exkluzivním prodejcem Nových Chaber, s hrdostí potvrdila, že je již z etapy F a G více jak polovina bytů prodána.

lexxus_nove_chabry_glajcha-(2)_optimized lexxus_nove_chabry_glajcha-(3)_optimized lexxus_nove_chabry_glajcha_optimizedZanechat odpověď

Kolik je 5 + 4 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: