Válečkové dráhy pro logistiku kartonů, boxů a krabic, skladování na spádových tratích – efektivní a velmi kompaktní.

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Válečkové dráhy a válečkové tratě pro logistiku kartonů, boxů a krabic. Naše regálové systémy se spádovými tratěmi poskytují efektivní a velmi kompaktní řešení pro skladování palet s menším počtem uliček. Toto řešení výrazně zvyšuje skladovací kapacitu. 

FIFO (FIRST-IN / FIRST-OUT) VÁLEČKOVÝ SKLADOVACÍ SYSTÉM

Spádové regály nabízí vysoce efektivní skladování palet s vysokou hustotou a mírou využití prostoru skladu. Gravitační síla posouvá palety ze zakládacího místa do místa vyskladňovacího, odkud se palety mohou odebrat dle principu FIFO (první dovnitř / první ven).

LIFO (POSLEDNÍ DOVNITŘ / PRVNÍ VEN) VÁLEČKOVÝ SKLADOVACÍ SYSTÉM

Systém Push Back, také dodávaný s válečkovými tratěmi, poskytuje skladování dle principu LIFO. V takovém případě jsou palety zaskladněné a vyskladněné na stejné straně bloku regálu. Manipulační technika zatlačí palety po válečkové trati do jejich pozic a ty se pak vlivem gravitace vrátí samy.

Výhody válečkového skladovacího systému:

  • Potřeba menšího počtu uliček, což vede ke zvýšení skladovací kapacity.
  • Záložní zásoby mohou být uskladněné v každém kanálu, což usnadňuje proces objednávek.
  • Redukce délky trajektorií a manipulačních časů mezi jednotlivými lokacemi.
  • Tok materiálu je zajištěný automaticky dle principu FIFO.
  • Velké množství stejného druhu zboží muže být uskladněno na dlouhých válečkových tratích.
  • Snížení nákladu na energie: Osvětlení může být zredukované pouze na zaskladňovací a vyskladňovací zónu,  náklady na chlazení u chladicích a mrazicích boxů jsou snížené, jelikož jsou vztažené ke kubickému objemu skladu. 

Nabízíme:

V případě zájmu o další informace se na nás neváhejte obrátit. Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 603 230 059, případně nás můžete kontaktovat e-mailem (mandik@logiman.cz).Zanechat odpověď

Kolik je 3 + 3 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: