Vestavěné skříně a bytový nábytek

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Pánové, máte už dost všudypřítomných a po bytě ležících botiček, šatiček a kabelek? Pokud ano, tak máme pro Vás řešení! Pořiďte Vám a Vaší ženě krásnou, novou a prostornou vestavnou skříň. Uvidíte, že i takový zdánlivě neškodný problém vyřeší mnohé.

Naše firma Vám splní veškeré netypické a složité požadavky. Jsme tradiční truhlářství a stolařství s mnohaletými a odbornými zkušenostmi. Provádíme zakázkovou výrobu bytového zařízení, včetně vestavných skříní na míru.

Vestavěné skříně jsou moderním a efektivním řešením pro Váš dům, byt nebo kancelář. Vyřeší nedostatek úložného prostoru v domácnosti či kanceláři. Navíc plní roli designového doplňku. Z naší nabídky vestavěných skříní Vám nabízíme prosklené skříně, skříně do ložnice, rohové skříně, šatní skříně, vestavěné skříně do dětského pokoje nebo obývacího pokoje, skříně a nábytek do předsíně, systémy na míru. Celá řada materiálů a komponentů nabízí nepřeberné množství kombinací. Snažíme se uplatnit novinky na trhu a nové technologie výroby.

Kromě vestavěných skříní nabízíme zhotovení nábytku do obývacích pokojů dle Vašich představ. Obývací pokoj patří k nejvíce využívaným místnostem v bytě. Místnost by měla vypadat prostorně, vkusně a moderně. V našich silách je vyrobit do Vašich domovů obývací stěny, komody, police, jídelní stoly a židle, konferenční stolky a jiné bytové prvky.

Neváhejte a kontaktujte nás nebo se podívejte na naše webové stránky www.tpv-interier.cz. Zodpovíme veškeré Vaše dotazy a poradíme Vám s výběrem materiálu a barevného provedení. Ke každé objednávce přistupujeme individuálně a každému klientovi se věnujeme maximálně.

Těšíme se na Vás!

Kontakt:

GSM 777 699 196
wiener@tpv-interier.czZanechat odpověď

Kolik je 5 + 14 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: