Viladomy Poštovka nabídnou prémiové bydlení v pražských Košířích

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Rekordní zájem o bydlení v Praze dává vyrůst nové třídě komorních prémiových projektů stranou městského ruchu. Právě do této kategorie patří Viladomy Poštovka nabízející pouhých šest jednotek ve třech dvojdomech obklopených lesem a parkem jižních strání Motolského údolí. Viladomy Poštovka plní zdánlivě nemožné. Bydlení uprostřed zeleně s klidem venkova a pohodlím širšího centra metropole.

Vysoká kvalita stavby a velkorysý standard domů jsou v prémiové kategorii samozřejmostí.  Viladomy Poštovka jedinečně kombinují pohodlí města a klid zeleně. Hned za domy se tyčí skála obklopená zeleným lesem, po straně navazuje park a výhledy směřují na protější zalesněný kopec s usedlostí Cibulka.

Okolí láká na rodinné procházky, při nichž budete míjet jen stromy a skály. Komornost lokality ještě podtrhují zahrádky umístěné tři metry nad terénem. Díky tomu se vlastníci budou těšit nejen krásným rozhledům do okolí, ale také ze slunce zalévajícího jižní stráně Motolského údolí.

„Viladomy Poštovka patří k utajeným pokladům pražského trhu realit. Charakterem spíš venkovské bydlení v zeleni s hezkým výhledem, kde jde slyšet zpěv ptáků. Přitom v širším centru Prahy, jen deset minut od metra Anděl.  Podobné lokality v Praze téměř nejsou a budou dále ubývat. Proto jsou Viladomy Poštovka skvělou příležitostí pro rodiny toužící po klidu a soukromí,“ zdůrazňuje Jakub Sedmihradský, Business Development Director společnosti Lexxus a.s.

Základní informace o dvojdomech Viladomy Poštovka

  • 6 jednotek o ploše 240 m2 až 300 m2 situovaných ve dvoupatrových dvojdomech.
  • Architektura nenápadně zapadající do okolní zeleně, okna s nádhernými výhledy na údolí a protější svah.

Výhody lokality Praha 5 – Košíře

  • Skvělé zázemí širšího centra Prahy s dostupností všech služeb.
  • Venkovský klid lokality zasazené do zeleně, žádná možnost větší výstavby v okolí.
  • Jedinečná lokalita svého druhu.
  • Zastávka tramvaje vzdálená 3 minuty chůze, metro Anděl 10 minut.
  • Blízký park Ladronka nebo obora Hvězda.
  • Nedaleko známé golfové hřiště Motol.


Zanechat odpověď

Kolik je 10 + 9 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: